Sea of Thieves, 29 Mayıs’ta Güncelleme Alacak!

Sea of Thieves'in The Hungering Deep güncellemesi 29 Mayıs'ta yayınlanacak.

20 Mart’ta Xbox One ve PC platformuna çıkış yapan Sea of Thieves, yayınlanması ile uzun bir süre satış listelerinde yer almıştı.

Oyunculara açık denizlerde korsan olma şansı veren yapımda dünyanın birçok yerinden gerçek oyuncu bulunmaktadır. Gerçek zamanlı savaşlar yapacağımız oyunda birbirinden farklı savaş gemisi de bizlere sunulmuştu. Geçtiğimiz aylarda Mayıs ayında güncelleme alacağını duyuran yapım, bugün bir kez daha gündemde kendine yer buldu. PC Games N’de yer alan habere göre Sea of Thieves’in yeni güncellemesi olan The Hungering Deep, 29 Mayıs’ta tüm platform oyuncularına sunulacakmış.

Buna ek olarak geliştirici ekip dün Youtube’da da yeni güncellemeye ait bir tanıtım fragmanı yayınlamış. Fragmanın oyuncular için oldukça bilgilendirme yaptığını da belirtelim. Oyuna gelecek olan güncelleme ile aksiyon ve gerilim boyutu farklı bir ortama taşınacak. Güncelleme ile oyun içerisine yeni içerikler de eklenecek. Oyuna gelecek yenilikler arasında en çok ilgi toplayacak olan yeni bir gemi tipidir. 29 Mayıs’ta oyunculara yeni bir savaş gemisi sunulacak. Ayrıca güncelleme ile oyun içerisindeki harita da genişlemiş olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>