Sea of Thieves 1.05 Güncellemesi Yayınlandı

Yeni Sea of Thieves güncellemesi oyundaki hataları gideriyor.

Microsoft ve Rare bugün korsan temalı açık dünya oyunu Sea of Thieves için yeni bir güncelleme yayınladı. Yama notlarına göre bu son güncellemeyle birlikte Sea of Thieves’ın kullanıcı arayüzü epey geliştiriliyor, Skeleton Fort ya da Bounty Quest Skeletons’daki sorunlar düzeltiliyor.

Aynı zamanda yeni Sea of Thieves yamasıyla birlikte oyundaki pek çok irili ufaklı hata da ortadan kalkıyor. Bilindiği gibi bazı ağ problemleriyle karşılaşıldığında istemcide sorunlar yaşanıyor ve ardından çöküyordu. Bu durum ortadan kalkarken, Xbox One ve PC sürümlerinde optimizasyon da yapıldı.

Sea of Thieves’in 1.05 güncellemesi toplamda 1.25GB boyutunda. Aynı zamanda yamayı indirmek için ek işlem yapmanıza da gerek kalmayacak. Eğer oyun bilgisayarınızda yüklüyse, bir dahaki sefer Windows Store’a giriş yaptığınızda güncelleme otomatik olarak inmeye başlayacak.

Uzun süredir merakla beklenen ve co-op ağırlıklı olarak oynanan Sea of Thieves, geçtiğimiz ay 20 Mart 2018 tarihinde satışa çıkmıştı. Unreal Engine ile geliştirilen yapım içerik eksikliği sebebiyle yer yer eleştiriler alsa da, görünüşe göre güncellemelerle işler yoluna girecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol