SCUM Bu Ay Steam’e Geliyor

SCUM'ın çıkışına nihayet az bir süre kaldı.

Devolver ve Gamepires bugün yaptıkları açıklamayla açık dünya online hayatta kalma oyunu SCUM’ın bu ay Steam’de satışa sunulacağını duyurdu. Erken Erişim’de 29 Ağustos tarihinde çıkacak olan oyunun duyurusunu kutlamak amacıyla aşağıdan izleyebileceğiniz yeni bir fragman da yayınlandı.

Multiplayer açık dünya hayatta kalma türünü değiştirmeyi hedefleyen SCUM’da oldukça farklı bir seviye atlama ve kişiselleştirme sistemi var. Oyunun kontrolleri ve ilerleyiş mekanikleri epey özgün olurken, oyundaki pek çok şey karakterinize etki ediyor. Örneğin kıyafetlerinizle suya girdiğinizde ıslanan giysileriniz sizi ağırlaştırıyor ve bir süre boyunca yürüyüşünüz yavaşlıyor, rahat koşamıyorsunuz.

Oyuncuların ihtiyaçlar ve yetenekler arasında bir denge kurması gerekirken, oyunda metabolizma hızı, vücut kitle ağırlığı gibi pek çok etken var. Bunlar da dövüş tarzınızı ve daha pek çok şeyi etkiliyor.

SCUM’da oyuncuların adayı domine etmesi gerekirken, bunun için de yeteneklerinizi geliştirmeniz ve yeni stratejiler üretmeniz gerekecek. Öldüğünüzde ise üstünüzdekileri kaybetseniz de kazandığınız yetenekler yerini koruyacak. Yani ilerlemeniz tamamen silinmeyecek.

Oldukça özgün bir oyun olacağa benzeyen SCUM bu ay Steam’deki yerini alıyor.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>