Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Scorpio 4K Oyunlarla Sektörü Domine Edebilir

4K çözünürlüklü oyunları çalıştırmak ve daha fazlası için tasarlanan Scorpio, oyun konsolları için kuralları yeniden yazabilir.

Microsoft tarafından geliştirilen Scorpio, 4K oyun çalıştırmaktan daha fazlasını yapabilmek için tasarlanıyor. Oyun konsolları dünyasında kuralları yeniden yazması beklenen Scorpio hakkında yeni söylentiler dolaşmaya başladı. Red Dead Redemption 2 ve Forza 7 gibi oyunlarla daha etkileyici ve daha görkemli bir oyun deneyimi bizleri bekliyor olabilir.

project scorpio 4k

Dolaşan söylentilere bakılırsa, Microsoft yeni konsolunu bir iki hafta içinde gün yüzüne çıkaracağı bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte de Battlefront 2, Red Dead Redemption 2 ve Forza 7 gibi oyunlarla yüksek çözünürlüklü oyun deneyimi üzerine etkileyici bir tanıtım yapacak.

Daha büyük ve daha etkileyici olana doğru yönelen bir beklenti ile geliştiricileri etkileyen sektör koşulları, Scorpio projesinin yaratılmasına sebep olmuştu. Elbette sadece üç oyunla sınırla kalmayacak olan konsol için daha fazla pek çok oyunun geliştirilmesi ve var olan oyunları revize edilerek 4K çözünürlükle Scorpio için piyasaya çıkması bekleniyor. Bu oyunların içinde ilk iki sırada FIFA ve Call of Duty bulunuyor.

2017 bitmeden raflardaki yerini alması beklenen konsol, gelmiş geçmiş en güçlü oyun konsolu olmak için tasarlanıyor. 4K çözünürlüğün yanında yüksek derecede gerçekçi VR desteği sunması da bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.