Scarlet Nexus Demosu Xbox Series X/S’e Özel Olacak

Scarlet Nexus oyununun geliştiricisi ve yayıncısı olan Bandai Namco oyun için bir demo sürümü duyurdu.

Bandai Namco bugün, yaklaşan anime aksiyon RPG oyunu Scarlet Nexus için bir demo duyurdu. Demo, 21 Mayıs 2021’de Xbox Series X|S oyuncuları için ve yedi gün sonra diğer platformlarda sunulacak.

Scarlet Nexus

Bandai Namco’nun merakla beklenen anime aksiyon RPG’si Scarlet Nexus’u bu ayın ilerleyen günlerinde piyasaya sürülecek olan demo versiyonu sayesinde çok yakında deneyebileceksiniz. Bandai Namco haberi bugün resmi sosyal medya kanallarından duyurdu.

Görünüşe göre demo tüm platformlara gelecek, ancak oyunu ücretsiz olarak denemeyi dört gözle bekliyorsanız muhtemelen bilmeniz gereken birkaç şey var. Scarlet Nexus demosu ilk olarak Xbox Series X | S’de olacak. Evet, demo 21 Mayıs 2021’de Xbox’ta ve 28 Mayıs 2021’de PlayStation 4 ve PlayStation 5’te başlayacağından, Xbox oyuncuları herkesten önce oynayacak.

PC versiyonuna gelince, Bandai Namco’nun tweet’lerinde bundan bahsedilmiyor, ancak PC oyuncularının oyunu deneme şansı olmadan bırakacaklarından şüpheliyiz, bu nedenle demonun PC’de de mevcut olmasını beklemek güvenli.

Bandai Namco, oyuncuların demoyu oynadıkları için özel ödüller kazanacaklarını da doğruladı. Kasane ile oynarsanız, “FSA Standart Paketi (siyah) ve Eklenti” Güç Artışı: Mk II “alırsınız ve Yuito’yu seçerseniz,” Tavşan Kulakları “şapkası (beyaz) ve Kuvvet Alanı Fişi alırsınız. in: Mk II”

Scarlet Nexus resmi olarak 25 Haziran 2021’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S ve PC için piyasaya çıkıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol