Sayonara Wild Hearts’in Kutulu Sürümü Sınırlı Olacak!

Sayonara Wild Hearts kutulu sürüme de sahip olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

19 Eylül yani dün itibari ile hem Nintendo Switch hem de PlayStation 4 platformu için lansmana çıkan Sayonara Wild Hearts’den yeni bir duyuru daha geldi. Dijital olarak yayınlanan oyunun önümüzdeki günlerde sınırlı sayıda kutulu sürümü de olacakmış.

blank

Aksiyon, macera ve arcade oyunu olarak duyurulan Sayonara Wild Hearts dün akşam saatlerinden bu yana oyuncular tarafından oynanmaya devam ediliyor. Nintendo eShop üzerinde 12.99 dolar, PlayStation Store’da ise 54.00 TL fiyat etiketine sahip olan oyunda gerçeklikten uzak, fantastik bir oynanış deneyimi oyunculara sunulmuştu.

Motosikletlerin, kaykayların, dans savaşlarının ve lazer atışlarının yer aldığı yapımda bizleri oldukça ilginç bir hikâye karşılıyor. Genç bir kadının kalbinin kırılması ile evrenin dengesi bozulmuş ve bu kadın rüyalarında elmas gibi parlayan bir kelebek görüyormuş. Bu kelebek kadının benliğinin keşfedebilmesi için onu gökyüzüne çıkarmış ve evrenin derinliklerinde görme fırsatı vermiş.

Birbirinden farklı görevleri başarmak için çeşitli zorlukların yer aldığı yapımda oyuncular ilerlemeye çalışacaklar. Engelleri aşacak ve bölüm sonlarına erişmeye çalışacaklar.

Bugün GamingBolt’un yaptığı haberde oyunun kutulu sürümününde yayınlanacağını ve sınırlı sayıda olacağı ifade ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol