Samsung Türkiye Android 12 Güncelleme Takvimini Açıkladı

Samsung Türkiye, Android 12 güncelleme takvimini paylaştı. İşte Android 12 güncellemesi alacak modeller ve güncellemelerin geleceği tarihler.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung kısa bir süre önce Android 12 temelli One UI 4 güncellemesini Galaxy S21 serisi için sunmaya başlamıştı. Güncelleme ülkemizdeki modeller için gelmemişti.

Samsung Türkiye Android 12 güncellemesi alacak modelleri ve güncellemelerin geleceği tarihleri açıkladı.

Samsung Türkiye Android 12 Güncelleme

Samsung Türkiye Android 12 Güncelleme Takvimi

Samsung Türkiye Android 12 güncellemesi ile ilgili ilk açıklamayı yaptı. Yapılan açıklama ile birlikte Türkiye’de Android 12 işletim sistemine ilk olarak Galaxy S21 5G, Galaxy S21 Plus 5G ve Galaxy S21 Ultra 5G modelleri geçirilecek. Modeller güncellemeyi kasım ya da aralık ortasında almış olacak.

Ülkemizde aralık ve 2022 Ocak döneminde Android 12 güncellemesi alacak modeller: “Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy S20, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S20 FE” olacak.

samsung turkiye android 12 guncelleme takvimini acikladi 3

Türkiye’de 2022’nin Ocak ve Şubat aylarında Android 12 güncellemesi alacak telefon ve tablet modelleri: “Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus, Galaxy Note 10 Lite, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus” olacak.

Samsung Türkiye Android 12 güncelleme takvimini şimdilik bu cihazlar için açıklamış olsa da ilerleyen günlerde bu takvime yeni modellerin ekleneceğini söyleyebiliriz. Son olarak Samsung 2022 yılı içinde duyurusunu yapacağı akıllı telefon modelleri kutusundan Android 12 ile birlikte çıkacak.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol