Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Samsung Televizyon Alanlara Galaxy Akıllı Telefon Bedava!

Samsung, seçili OLED 4K, Neo QLED 4K, veya Neo QLED 8K TV’lerden birini ön sipariş sürecinde satın alacak kullanıcılara, Galaxy akıllı telefon hediye ediyor.

Teknoloji devi Samsung, premium ekranların başını çeken Neo QLED ve OLED TV Serisi özelinde kullanıcılara kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. Şirket, üstün görüntü kalitesi, yüksek çözünürlüğü ve teknolojik donanımlarıyla öne çıkan seçili yeni Neo QLED 8K TV modellerinden birini alacaklara Galaxy S23, S23+, S23 Ultra akıllı telefonlardan birini hediye ediyor.

Ayrıca, seçili Neo QLED 4K veya OLED 4K TV modellerinden birini alacaklara ise Galaxy A54 akıllı telefon hediyesi sunuyor. Kampanya kapsamında; QN900B Neo QLED 8K Smart TV alacaklara Galaxy S23, S23+, S23 Ultra akıllı telefonlardan biri, QN90 Neo QLED 4K Smart TV veya seçili OLED 4K TV modellerinden alacak kullanıcılara ise Galaxy A54 akıllı telefon hediye sunuluyor.

Ön Siparişe Özel Samsung Galaxy Telefon Hediyesi

samsung kampanya

Samsung, yeni Neo QLED 8K TV Serisi ve son teknoloji MICRO LED’leri ile etkileyici bir TV deneyimi vadediyor. Arka ışık denetimi, kontrast seviyeleri, kalibrasyon ve derinlik artırımı gibi, Samsung’un sunduğu birbirine uyum sağlayan birçok özellik, gerçeğe en yakın görüntü kalitesini ortaya koyuyor. Güncellenmiş Nöral Quantum İşlemci 8K, yeni yapay zeka (AI) destekli yükseltme özelliği ve yeni kalibrasyon uygulaması sayesinde, kullanıcılar gerçeğe daha yakın bir TV ve ekran deneyimi yaşıyor.

Samsung’un tüm yeni 2022 QLED modelleri Pantone Eşleştirme Sisteminin (PMS) yaratıcısı ve dünya renk endüstrisinin öncüsü Pantone markasından da ‘Pantone Onaylı’ sertifikasını aldı. Galaxy akıllı telefon hediyesi sunan kampanya ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.