Samsung Gizemli Bildirim Hakkında Açıklama Yaptı

Samsung gönderdiği bildirim konusunda açıklama yaptı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kullanıcıları geçtiğimiz günlerde gizemli bir bildirim almıştı. Konuyla ilgili olarak Samsung açıklama yaptı. 

Geçtiğimiz gün Samsung kullanıcıları Find My Mobile uygulaması üzerinden sadece “1” yazılı bir bildirim gördü. Bazı Samsung kullanıcıları bu bildirimi iki kere aldı. Samsung konuyla ilgili olarak başlangıçta bir açıklama yapmamış osla da sonrasında resmi bir açıklama yaptı. 

Samsung yaptığı açıklamada bu bildirimin tahmin edildiği gibi teknik bir hata sebebiyle gönderildiğini açıkladı. Samsung kullanıcılarına gönderilen bu bildirim, dahili test esnasında istenmeden gönderilmiş olan bir mesajdan ibaret. Kullanıcılardan yaşanılan bu sorun için özür dileyen Samsung, gelecekte benzer bir durumun yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemlerin alındığını aktardı. Samsung’un bu bildiriminin öncesinde OnePlus marka akıllı telefonlarda benzer bir bildirim gönderilmişti. 

Samsung Find My Mobile Nedir ? 

Samsung Galaxy kullanıcılarının telefonlarını kaybetmeleri durumunda kullanacakları uygulama olan Samsung Find My Mobile uygulaması ile kullanıcılar telefonlarının yerlerini bulabiliyor. Konumlarını görebildikleri telefonları kitleyebiliyor ve ses çalabiliyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol