Samsung Game Launcher Yeni Güncelleme Aldı

Samsung’un oyunları optimize eden Samsung Game Launcher uygulaması önemli özelliklerle birlikte güncellendi.

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung, akıllı telefon modelleri için sunduğu uygulamaları geliştirmeye devam ediyor. Android tarafında kendi uygulama mağazası başarılı bir şekilde yöneten Samsung, oyun desteği anlamında sunduğu Samsung Game Launcher uygulamasına da yeni bir güncelleme getirdi.

Samsung Game Launcher yeni güncellemesinin detaylarına geçmeden önce, Samsung kullanıcıları için sunulan Game Laucher uygulamasına değinmemizde yarar var.

Game Launcher Yeni Güncelleme

Samsung Game Launcher ile kullanıcılar, oynadıkları oyunları, uygulama çekmecesinden kaldırarak uygulama çekmesine dahil edebiliyor. Bu sayede oyuncular oynadıkları oyunları tek bir noktada toplayabiliyor. Oyuncuların oyunları ile ilgili bildirimleri ve diğer bilgilerini görebilecekleri Samsung Launcher uygulamasında ayrıca oyunlar optimize ediliyordu.

Samsung Game Launcher Yeni Güncellemesi Neler Getiriyor?

Samsung marka akıllı telefonlara gelen, Samsung Game Launcher yeni güncellemesi 6.0.01.3 ile birlikte Game Laucher üzerinde büyük bir değişikliğe gidiliyor. Koyu mod desteğini sürdüren uygulamada anlık oyun listeleri farklı bir yerde konumlandırılmış. Oyuncular ayrıca oyunların ne zaman kurulduğunu ya da silindiğini görebilecekleri aktivite bölümüne de yeni arayüz ile kolay bir şekilde erişebiliyor. Yeni güncellemede oyunlardan gelen bildirimler ise uygulamasının ana penceresine taşınmış durumda.

samsung game launcher yeni guncelleme aldi 3

Samsung Game Launcher yeni güncellemesi ile gelen bir diğer yenilik ise yumurtalar. Uygulamanın belirlediği görevleri yerine getirilmesi durumunda kullanıcıların yumurta kazanıyor. Kazanılan bu yumurtalar içinden çıkan avatarlarla birlikte oyuncular uygulamayı kişiselleştirebiliyor. Güncellemenin Samsung uygulama marketi üzerinden indirilmesi gerekiyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol