Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Samsung Galaxy S21 FE’nin Tüm Detayları Sızdırıldı

Son birkaç haftadır gecikme, iptal haberleri gibi sızıntılarla gündeme gelen Samsung Galaxy S21 FE'nin nihayet tüm detayları sızdırıldı.

Gecikmeler ve hatta iptal haberlerinin ardından Samsung Galaxy S21 FE, 5 Ocak 2022’de kullanıcıların beğenisine sunulmak için raflarda olacak. Cihazı aylarca satın almak için bekleyen hayranlar, telefonun muhtemelen Android 12 ile kutudan çıkacağını bilmekten mutlu olacaklar.

Telefon, son birkaç ay içinde kapsamlı bir şekilde sızdırıldı ve artık hakkında neredeyse akıllı telefonun her şeyi biliniyor. Ancak sızıntılar için yalnızca en ince ayrıntısına kadar tüm özelliklerini değil, aynı zamanda tüm versiyonlarının fiyatını da ortaya koyan birkaç sızıntı var.

Samsung Galaxy S21 FE Ocak’ta Geliyor

Samsung Galaxy S21 FE

Öte yandan WinFuture.de’den gelen bilgilere göre fiyatlandırma, temel versiyonun fiyatını daha makul yani 749 dolar olarak listeliyor. Bu akıllı telefon Galaxy S20 FE’nin 699 dolarlık fiyatından daha yüksek ancak Samsung’un lansman sırasında değiştirmesi mümkün olabilir.

Samsung Galaxy S21 FE fiyatlandırması:

  • 6GB/128GB sürümü için 749 dolar
  • 8GB/256GB sürümü için 819 dolar

Sızıntı ayrıca telefonun 6,4 inç ekran boyutunu da doğruluyor ve boyutlarını 155,7 x 74,5 x 7,9 mm olarak belirleniyor; bu, Galaxy S20 FE’nin 159,8 x 74,5 x 8,4 mm boyutlarına kıyasla ele alındığında gözle görülür şekilde daha rahat hissettirdiği düşünülüyor. Bunun dışında, S21 FE’nin önceki modele göre çok daha ince çerçevelere sahip olduğu da kuvvetle muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.