Saints Row Third Remastered PC’de Tam Bir Karmaşaya Dönüştü

Geçtiğimiz Mayıs ayında piyasaya sürülen Saints Row Third Remastered şu anda gerçekten sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Oyuna gelen en son güncelleme ile oyun resmen bozulmuş durumda. Oyuncular ise sorunlar için yeni bir güncellemenin gelmesini bekliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Saints Row Third Remastered, Mayıs 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti. İlk sürümü konsollar’da ve PC’de çok sevilen oyun şu anda tam bir karmaşaya dönüştü. En son gelen güncellemenin ardından oyun şu anda tamamen kırılmış durumda ve kelimenin tam anlamıyla PC platformunda oynanamaz bir hale dönüştü.

Bu son güncelleme oyunun sesini berbat bir hale getirdi. Silah seslerinin ses seviyesi, araba sesleri neredeyse tamamen yok, çevre sesleri çok düşük veya ses seviyesi çok yüksek. Cidden, oyun korkunç bir hale geldi ve düzeltmek için yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Müzik ses seviyesini düşürdüğünüzde bazı arka plan sesleri o kadar düşüktür ki, tüm oyun deneyimini tatsız hale getiriyor.

Ayrıca bazı gerçekten garip AI sorunları da fark ettik. Örneğin, bazı “nötrarabalar belirgin bir nedenden ötürü agresifleşiyor. Bazı NPC’ler tam anlamıyla biz araba kullanırken bizi çökertmeye çalışıyordu ve bu davranışlar herhangi agresif bir tavır sergilemediğinizde başınıza geliyor.

Burada gerçekten üzücü olan, Saints Row The Third Remastered için resmi bir forum olmaması. Oyun Epic Games Store‘da satıldığı için geliştiriciyle iletişim kurmanın tek yolu e-mail göndermek.

Aşağıda oyunun hatalarının gösterildiği videoyu izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol