Saints Row Reboot, Çok Zengin Kişiselleştirme Sunacak

Volition, Saints Row Reboot hakkında daha fazla bilgi yayınladı. Yeniden başlatma, zengin kişiselleştirme seçenekleri sunacak. Geliştirici ekip ayrıca bazı sürprizler hazırladığını da açıkladı.

Saints Row Reboot‘un yeni bir macera olarak geri dönüşünün açıklanmasından bu yana bir süre geçti. Zaten ilk detayları ve oynanış tanıtımını görme şansımız oldu ancak geliştirici ekip daha fazla bilgi açıklama ihtiyacı hissetti. Volition, yeni Saints Row hakkında daha fazla bilgi paylaştı.

Saints Row Reboot

Saints Row Reboot Seriden Uzaklaşacak mı?

Geliştirici ekip Saints Row Reboot hakkında, ”Şimdiye kadarki en iyi Saints Row‘u hazırladığına” dair güvence verdi. Ayrıca oyunun görüntülerinin yayınlanmasından sonra, serinin hayranları tarafından gündeme getirilen birkaç sorunu ele aldı. Bu, önceki bölümün sonundan sonra – ayrıntılara girmeden – sürpriz olmaması gereken yeni karakterleri tanıtmakla ilgiliydi.

Volition, bu sefer oyuncuların mevcut bir çeteye katılmak yerine bir çete oluşturarak başlayarak suç imparatorluğunu sıfırdan yaratmaları gerektiğine karar verildi. Dört kahraman, yasal olarak şüpheli faaliyetlerde deneyimsiz değil. Neenah, Kevin, Eli ve bizim tarafımızdan yönetilen The Boss’un zaten kanunla başı beladaydı ancak, takımın ciddi suç kariyerlerine Santo Ileso şehrinde başlaması sadece bizim elimizde olacak.

Volition: “Amerikan Rüyası ile hayal kırıklığına uğrayan, geçimini sağlamaya çalışan ve diğer çeteler için çalışmaktan bıkan yeni karakterlerimiz becerilerini kullanarak kendi suç girişimlerini başlatmaya, şehri ele geçirmeye ve zengin olmaya karar verirler. Bu yolculuk sırasında yönetimi ele geçirirler. Santo Ileso’nun göbeğinin gitgide daha fazla ve işte o zaman bazı görsel değişiklikleri fark etmeye başlıyorsunuz.” açıklamasını yaptı.

Yeni oyuncu kadrosu ve şehir, biraz farklı bir oyun tarzına dönüşecek. Bununla birlikte, geliştirici ekip oyunun çılgın, karizmatik, çekici ve mor renkler ile dolu klasik bir Saints Row macerası olacağına söz verdi. Ayrıca seri tarihinin en kapsamlısı olacak olan karakterler ve araçlar için özelleştirme sistemide kendini gösterecek. Karakterimiz için sekiz ses seçeneğinin yanı sıra görünüşünü de büyük ölçüde değiştirebileceğiz.

Volition ayrıca, hikaye kampanyası sırasında herhangi bir noktada arkadaşların eğlenceye katılmasını sağlayacak Co-Op modu da dahil olmak üzere bazı sürprizler hazırladıklarını da söyledi.

Saints Row Reboot, 25 Şubat 2022’de PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıkacak. O zamana kadar Volition, Co-Op sistemi ve yeni radyo istasyonları dahil olmak üzere daha fazla bilgi paylaşacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol