Saints Row Reboot İçin İlk Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Volition, yeni Saints Row'dan yeni bir video paylaştı. Oyunun ilk bölümlerini ortaya koyan video, oyunun geçeceği şehre daha yakından bakmamızı sağladı.

Bu yılki Gamescom‘da en çok konuşulan duyurulardan biri, Volition’ın popüler aksiyon oyunu serisinin yeniden başlatılması olan Saints Row Reboot oldu. Geçen hafta sadece hikaye fragmanını görebilmiştik. Şimdi geliştirici ekip, bazı oynanış görüntüleri içeren yeni bir video paylaştı.

Welcome to Santo Ileso adlı video, oyunun geçeceği kurgusal bölgeyi tanıttu. Videonun çoğu, dünya tasarımına yaklaşımı açıklamaya ayrılmış. Oyun motorundan bir çok fragman kullanılmış, bu da ortamın grafiklerinin nasıl görüneceğine bakmamıza imkan sağlamış.

Saints Row Reboot

Saints Row Reboot’ta Bulunan Çeteler

Video ayrıca, esas olarak savaş mekaniklerine odaklanan birkaç bölüm de gösterdi. Bu kısımlar tüm videonun sadece küçük bir kısmını oluşturuyor ancak yine de ilk oynanış videosuna göre kesinlikle izlemeye değer olmuş.

Ayrıca iktidar için savaşacağımız ana suç gruplarının çeşitliliğini de Santo Ileso‘da görebiliyoruz. Marshall şirketi bize karşı en modern teçhizata sahip eğitimli katiller gönderecek. Panteros çetesi üyeleri, çoğunlukla basit ve yıkıcı saldırılara dayanan vahşiler olacak. Sözde İdoller, esas olarak sayısal üstünlüğe dayanan anarşistlerden oluşacak.

Saints Row Reboot‘un PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S’ye geldiğini hatırlatalım. Lansman 25 Şubat 2022‘de gerçekleşecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol