Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Şahsiyet 2. Sezonun Gösterim Tarihi Açıklandı

Ünlü oyuncu Haluk Bilginer'e Uluslararası Emmy ödülü kazandıran Şahsiyet, geri dönüyor. GAİN, merakla beklenen ikinci sezonun yayın tarihini açıkladı.

İlk olarak 2018 yılında puhutv’de izleyici karşısına çıkan Şahsiyet dizisinin, yakın zaman önce el değiştiren GAİN platformunda devam edeceğini daha önce sizlerle aktarmıştık.

Agah Beyoğlu karakterini canlandıran usta aktör Haluk Bilginer‘e Uluslararası Emmy ödülünü kazandıran seri, İstanbul’da yalnız ve tekdüze bir hayat süren Emekli bir adliye memurunun kendisine konan Alzheimer başlangıcı teşhisiyle işlemeye başladığı seri cinayetleri konu alıyor.

Bu ayın başında Şahsiyet 2. sezon için ilk resmi duyuruyu yapan GAİN, bugün de çok merak edilen yayın tarihini açıkladı. II. Fasıl olarak adlandırılan yeni sezon, 13 Kasım’da izleyicilerle buluşacak. Onur Saylak’ın yönetmenlik koltuğuna geri döneceği ikinci sezon, 10 bölümden oluşacak ve her biri yalnızca GAİN platformunda yayımlanacak.

Esasen, Şahsiyet dizisinin hakları 2022’de Disney Plus tarafından satın alınmıştı. Ne var ki Disney’in Türkiye’deki yerel içeriklerin fişini çekmesiyle birlikte çok istenen ikinci sezonunun akıbeti bilinmezliğe düştü. Bu ayın başında da dizinin yeni adresinin GAİN olduğunu öğrendik.

Usta aktör Bilginer’in Agah Beyoğlu karakterine geri döneceği Şahsiyet 2. sezonu, 13 Kasım‘da geliyor. Bölümlerin haftalık olarak platforma eklenmesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.