Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

SaGa Emerald Beyond’un Çıkış Tarihi Açıklandı

SaGa Emerald Beyond PS4, PS5, PC, iOS, Android ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. RPG oyununda altı oynanabilir karakter ve keşfedilecek 17 dünya olacak.

Square Enix’in SaGa serisinin bir sonraki oyunu SaGa Emerald Beyond, 25 Nisan 2024’te PS5, PS4, PC, iOS, Nintendo Switch ve Android için çıkış yapacak. Önceki oyunlarda olduğu gibi, oyuncular ormanlardan vampirler tarafından yönetilen bir dünyaya kadar 17 farklı dünyayı keşfederken birden fazla oynanabilir karakteri de yönetebiliyor olacak.

Altı ana karakterin her birinin kendi hikayeleri ve hedefleri olacak. Ayrıca keşfedilecek beş farklı hikaye akışı da oyunda yer alacak. Oyuncunun seçimlerine bağlı olarak hikaye de buna göre dallanıp budaklanacak, dünyalar değişecek ve yeni yollar sunacak. Buna bağlı olarak da oyunun farklı sonları bulunacak. Önceki oyunların Timeline Battles da zincirleme saldırılar gerçekleştirmek için United Attacks ve yetenek kazanmak için Glimmer System ile geri dönecek.

SaGa Emerald Beyond Mağaza Sayfaları Açıldı

SaGa Emerald Beyond'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Yoğun şekilde gelişmiş gökdelenlerden oluşan bir ormandan ve bitki örtüsüyle kaplı yeşil ve tatlı bir yaşam alanından, sadece birkaç farklı ortamı saymak gerekirse, beş cadı tarafından yönetilen bir dünyaya veya vampirler tarafından yönetilen bir dünyaya kadar uzanan tamamen farklı kültürleri ve manzaraları keşfedebileceğiniz oyun ilginizi çekiyorsa, Steam‘den istek listenize atabilirsiniz.

Ayrıca savaş sırasını değiştirebilecek, saldırıları kesebilecek ve yenilenen savaş mekanikleri ile çok daha fazlasını yapabileceksiniz. SaGa Emerald Beyond, Square Enix e-STORE’a özel Collector’s Edition ile birlikte fiziksel ve dijital olarak Japonya’da piyasaya sürülecek. İkincisi iki figür, bir çanta, bir film müziği CD seti ve bir sanat kitabı içerecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.