Russia 2055 Alfa Sürümü Bugün Açılıyor

Bağımsız FPS'nin geliştirme süreci devam ediyor.

Bu ayın başında yapımcı Invictus Volition bazı Twitter takipçilerini Russia 2055’in beta sürümü için seçmişti. Buna rağmen maalesef takipçilerin pek çoğu bekledikleri oyun anahtarlarını alamadı. Şimdi ise geliştirici ekip yeni bir alfa sürümü yayınlayacak ve oyuncular bu şekilde Russia 2055’i test edebilecekler.

Bu da demek oluyor ki herkese açık beta sürümünde Russia 2055’i istediğiniz gibi indirip oynayabileceksiniz. Bağımsız bir FPS oyunu olan Russia 2055, ağırlıklı olarak (en azından grafik olarak) Metal Gear oyunlarını hatırlatıyor.

Tabii daha önce de söylediğimiz gibi Russia 2055’i oynarken beklentilerinizi çok yüksek tutmamanızı öneriyoruz. Her ne kadar şimdiye kadar yayınlanan oyun klipleri harika gözükse de, oyun sadece tek bir kişi tarafından hazırlanıyor ve elindeki imkanlar buna göre kısıtlı.

Aynı zamanda Invictus Volition yakın tarihte bir Kickstarter kampanyası düzenleyecek ve oyunun ölçeğini arttıracak. Füturustik bir yapıda olacak olan Russia 2055’de sadece tek kişilik hikaye modu olacak ve oyun şu anda erken geliştirme aşamasında.

Invictus Volition da konuya dair açıklama yaparken, pek çok kişinin Russia 2055 keylerini alamadığını fakat herkesin oyunu denemesini istediğini belirtti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol