Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Need for Speed: Underground İçin RTX Remix Modu Dikkat Çekiyor

Need for Speed: Underground için yayımlanan yeni RTX Remix modu oyunun grafiklerini ve ışıklandır sistemini bir hayli yükseltiyor.

RTX Remix modlarına bir yenisi daha eklenmeye devam ediyor. Şimdi ise Need For Speed hayranları için oldukça güzel bir modun elimizde olduğunu söyleyebiliriz ve modun Alfa sürümünün şu anda indirilebilir olduğunu açıklayabiliriz. Dikkat çekici yükseltmeleri ile beraber gündemde kalan RTX Remix nostalji oyunlarını yükseltmeye ve günümüze uyarlamaya devam ediyor.

Mod geliştiricisi ‘alessandro893‘ tarafından biz oyun severlere sunulan RTX Remix modu, Need for Speed: Underground oyununu oldukça değiştiriyor. Açıklanan detaylara göre oyunda gerçek zamanlı yol izleme efektleri yer alıyor ve bununla beraber daha iyi grafiklerle oyunu deneyimlemeye hazırlanıyoruz. Elbette şu anda modun yukarıda bahsettiğimiz gibi Alfa sürümünün bize sunulduğunu aktaralım. Yani final sürümünde daha iyi görüntülerle karşılaşmamız mümkün.

Need for Speed Daha İyi Dokularla Karşımızda

Daha fazla detaya girecek olursak Need for Speed: Underground için yayınlanan RTX Remix modunda en iyi araçlardan yararlanıldığı belirtiliyor. Geliştirici alessandro893, 1000’den fazla ışık sisteminin oyuna dahil edildiğini ve aynı zamanda görüntü kalitesinin de bir hayli arttırıldığını belirtiyor. Görüntü kalitesini yükseltmek için de dokular üzerinde oynamalar yaptığını bildiriyor. Ancak yine de oyun içerisinde bazı durumlarda düşük çözünürlüklü dokuların karşımıza çıktığını da aktaralım.

Need for Speed Underground RTX R

Her ne kadar dokuların yükseltildiğini ve grafik seviyesinin biraz daha yukarıya çıktığını aktarsak da oyunun mekanikleri eski ve hantal kalabilir. Bunun dışında oyunda ağaçlar hala orijinal düşük çözünürlüklü bir şekilde karşımıza çıkıyor ve bununla beraber o eski hissiyatı deneyimleyebiliyoruz. Yine mod geliştiricisinin belirttiğine göre oyunda yer alan ışıklandırma ve aydınlatma sisteminin yüzde sekseni şu anda tamamlanmış durumda ve diğer taraftan görsel hataların ve aksaklıkların olduğu da aktarılıyor. Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirilebilir ve bir bakış atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.