Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

RTX Remix’li Splinter Cell’e İlk Bakış Atıldı

YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi ve mod geliştiricisi olarak karşımıza çıkan skurtyyskirts, Splinter Cell'i RTX Remix'e uyarladı.

Ubisoft tarafından oyunculara sunulan Splinter Cell serisini hemen hemen hepiniz bilirsiniz. Gizlilik odaklı ajan temalı bu seri içerisinde dikkatli bir şekilde ilerleyebiliyor, düşmanları alt edebiliyor ve kendi hünerlerimizi sergileyebiliyoruz. Şimdi ise serinin ilk oyununun yeni bir sürümü ile karşı karşıya kalıyoruz. RTX Remix modunun adapte edildiği ilk yapım, görüntüleriyle hayranların beğenisini kazanıyor.

Splinter Cell hayranları için gerçekten de güzel bir içerikte karşı karşıyayız. YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi ve mod geliştiricisi olarak karşımıza çıkan skurtyyskirts, klasik oyunu RTX Remix Yol İzleme teknoloji desteği ile günümüze uyarlıyor. İlk oyun bildiğiniz üzere 2003 yılında çıkışını gerçekleştirdi. Dolayısıyla oldukça eski bir yapıya sahip olduğunu belirtebiliyor ve bu tarz oyunların günümüze uyarlanması gerektiğini söyleyebiliyoruz.

Splinter Cell Günümüze Uyarlandı

Günümüze uyarlanmaya çalışan bu yapımlar RTX remix modları ile beraber yeniden bir hayat buluyor. Mod geliştirici tarafından belirtilene göre Splinter Cell oyununa dahil edilen yeni paket şu anda geliştirme aşamasında bulunuyor. Detaylara bakacak olursak, hem ortamların hem de karakter detaylarının daha net bir şekilde bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz.

Bazı eksik ışık kaynakları olsa da çevre görüntülerinin ve diğer unsurların bir hayli geliştiğini aktarabiliriz. Merak edenler için bu modun henüz indirilmeye açık olmadığını da belirtmek gerekiyor. İlerleyen süreçte ise mod geliştiricisinin bu paketi herkese açık bir şekilde paylaşması bekleniyor.

Son olarak yayınlanan yeni video içerisinde oyunun orijinal sürümü ile modlu sürümü arasındaki farklar gösteriliyor. Dolayısıyla yeni sürüm arasındaki değişimi net bir şekilde görebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.