Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Roller Champions Kapatılacak!

Ubisoft'un oynaması ücretsiz spor oyunu Roller Champions, stüdyo maliyetleri düşürmeye çalışırken bir dizi iptalde sıradaki oyun olacak.

Ubisoft, son söylentilere göre sadece üç sezonun ardından oynaması ücretsiz roller spor oyunu Roller Champions‘ı iptal etme kararı aldı. Ubisoft’un oynaması ücretsiz oyunu, piyasaya sürülmesinden bu yana ilgide büyük bir düşüş yaşadı ve bu da oyunun erken iptaline yönelik en büyük etken.

Roller Champions, E3’te 2019’da erken bir demo ile duyuruldu ancak oyun üç yıl kadar ertelendi. Bir dizi erteleme nedeniyle, Ubisoft’un oynaması ücretsiz paten derbisinden ilham alan spor oyunu daha yeni piyasaya sürüldü ve çoğunlukla olumlu bir tepkiyle karşılandı. Birçok canlı hizmet oyunu gibi bu yapım da gelir elde etmek için yalnızca kozmetik amaçlı standart bir mikro ödeme sistemi ile çıkış yaptı.

Roller Champions İçin Yolun Sonu

Roller Champions

The Xbox Era Podcast‘inin yakın tarihli bir bölümünde, popüler Giant Bomb oyun web sitesinden gazeteci Jeff Grubb, belirtilmeyen bir kaynaktan “Roller Champions Üçüncü Sezondan sonra iptal edilecek” mesajını iletti. Kaynağın geçerliliği hakkında henüz başka bir bilgi ortaya çıkmadı ancak Jeff Grub bunun “son dakika haberi” olduğunu ve iddia asılsız olsaydı konuyu açmayacağının varsayılabileceğini belirtti.

Ubisoft, Roller Champions için erken iptal olasılığı hakkında şu ana kadar herhangi bir yorumda bulunmadı. Bu yazının yazıldığı sırada oyun, 14 kanalda yaklaşık 200 ortalama izleyiciden oluşan önemsiz bir Twitch izleyicisini korumayı başardı ve izleyiciler açısından 473. sırada yer aldı. Twitch izlenme sayılarını önemli bir faktör sayarsak oyunun hiç beğenilmediğini söyleyebiliriz.

Ubisoft, Splinter Cell VR, Ghost Recon Frontline ve yapım aşamasında olan diğer iki oyunu maliyetleri düşürmek adına iptal ettikten sonra Roller Champions’ın iptali şaşırtıcı olmaz. Tüm son iptaller ve Avatar: Frontiers of Pandora’nın 2023-2024’e ertelenmesiyle birlikte, Ubisoft’un oyun topluluğunun inancını yeniden kazanmak için gerçekten etkileyici bir şey sunması gerekecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.