Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rogue Trooper’ı Yeniden Oynama Zamanı

Gün geçmiyor ki Nintendo Switch konulu yeni bir oyun haberi bizlere ulaşmasın.

2006 yılında Rebellion tarafında piyasaya sürüldüğünde büyük beğeni toplamış ve çok sevilmiş olan Rogue Trooper, Redux versiyonu ile günümüz platformlarındaki yerini alacak. 2006 yılında Playstation 2, Xbox, Windows PC ve Wii platformaları için çıkan efsane oyunun yeni versiyonu da Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One ve bilgisayar platformları için geliştirilecek.

Rogue Trooper’ın ilk versiyonuna yetişememiş oyuncular da Rebellion’ın geliştirici yeteneklerini Sniper Elite serisi ile tanıma fırsatı yakalamışlardı. Rogue Trooper Redux versiyonu için çalışmalara başladıklarını duyuran Rebellion, gelecek oyun için bir de video paylaştı.

Redux sürümü, günümüz konsollarına uyarlanmış bir Rogue Trooper oyunu olmayacak. Redux, tamamen baştan yaratılmış bir versiyon olacak. Yepyeni grafikler, yepyeni içerikler fakat klasikleşmiş bir atmosfer sunulacak. Eskinin mirasını devralmış yepyeni ve iddialı bir oyun olacak Redux, günümüz mekaniklerini de kullanacak.

Oyunun çıkış tarihine dair detaylar paylaşılmamış olsa da bu kadarı bile eski oyuncularını heyecanlandırmaya ve yeni oyuncuları heveslendirmeye yetmiş durumda. Redux için yayımlanan ve gelecek oyun hakkında neredeyse hiç sır vermeyen videoya da aşağıdaki ekrandan erişebilirsiniz;

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.