Rocket League

MMOSPORTS
Takip Et
8.7

Çok iyi

8.1

Kullanıcı

Rocket League’in Hot Wheels Genişlemesi Yayınlandı!

Rocket League'in yeni genişlemesi 3 yeni araç getirdi.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen Rocket League yeni bir genişleme paketi aldı. Steam’de 11.50 TL olarak boy gösteren genişleme paketi satışlara da açıldı.

Ülkemizce ve dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Rocket League dün yeni bir ek paket aldı. 11.50 TL olarak sunulan yeni ek paketi adı Hot Wheels Triple Threat olarak duyuruldu. Hot Wheels’ın 50’nci yıl dönümünü kutlamak amacıyla Rocket League oyuncularına sunulan yeni paket üç farklı aracı oyunculara sunuyor. Oyuncular ek paket ile Gazella GT, MR11 ve FAST 4WD gibi efsane araçları deneyimleme ve sürme fırsatı elde edecekler.

Ayrıca ek paket ile oyunculara farklı temalı çıkartmalar ve her araç için farklı tekerlekler sunuluyor. Farklı görünümleri ile oyuncuların beğenisini kazanacak olan yeni üç araç özellikleri bakımından da birbirlerinden ayrılıyorlar. Oyunculara dün akşam itibari ile sunulan yeni genişleme paketi şuana kadar ki incelemelerden yüksek puanlar almayı başardı.

Dileyen Rocket League oyuncuları Steam üzerinden Hot Wheels genişlemesini 11.50 TL’ye satın alabilir ve oyunun tadını çıkarabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol