Rocket League

MMOSPORTS
Takip Et
8.7

Çok iyi

8.2

Kullanıcı

Rocket League’de Lunar New Year Heyecanı!

Rocket League, Lunar New Year ve Çin Yeni Yılı için etkinlik içeriği yayınladı.

Bir çok oyun yapımcısı firma Lunar New Year için hazırlık yapıyor. Bu oyun firmalarından birtanesi’de Rocket League. Psyonix, isterseniz Çin Yeni Yılını ya da, Lunar New Year’ı seçebileceğiniz iki farklı seçenek sunuyor.

Lucky Lanterns olarak adlandırılan etkinlikte, yepyeni ve güzel görünümüyle Forbidden Temple Arena ve daha fazlasını getiriyor.

Lucky Lanters etkinliği 20 Ocak’ta başlıyor. Psyonix, Çin, Kore ve başka yerlerde görmüş olabiliceğiniz ikonik kutlamaları yeniden Rocket League için yaratmış. Oldukça harika bir iş çıkarmışlar. Bence bu etkinliği kaçırmayın.

Rocket League’in geliştirici ekibi oyunculara etkinlik için bir bilgilendirmede bulundular; “Online maçlar yaparak kırmızı mektuplar kazanabilir, kazandığınız mektuplar ile Paper Dragon Tooper ve Fortune Wheels gibi ögeler de kullanabilirsiniz.”, “Ayrıca bu mektupları Şampiyonlar Serisi 1,2 ve 3’ten öğeler içeren Altın fenerlerin kilini açmak için kırmızı mektupları kullanabilirsiniz.”

Lucky Lanterns için etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Lucky Lanterns Başlama Tarihi: 20 Ocak 2020

Lucky Lanterns Bitiş Tarihi:  10 Şubat 2020

Kırmızı Zarfların Kullanım Bitiş Tarihi: 13 Şubat 2020

Oyunun birde e-spor bölümü ile ilgileniyorsanız, Psyonix Bahar sezonu için Collegiate Rocket League‘i geri dönüyor ve 75.000 Dolar değerinde ödülü var.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol