Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kaçırmak İstemeyeceğiniz En İyi Roblox Yarış Oyunları

En iyi Roblox yarış oyunlarını bir araya getirdik. Bu listede her tür yarış oyununu bulabilirsiniz.

En iyi Roblox yarış oyunları listemizde, en keyifli oyunları bir araya getirdik. Roblox’ta hemen hemen her şeyi oynayabilirsiniz. Her türden oyun ve her türden dünya bu platformda mevcut ve buna çok sayıda araba ve yarış oyunu dahil.

Roblox oyun önerileri listesi hazırladık çünkü yüzlerce hatta binlerce oyun arasında kaybolabilirsiniz. Aşağıda, şu anda oynayabileceğiniz en iyi 10 Roblox yarış oyunları derlemesi bulacaksınız. Bu Roblox deneyimlerinden herhangi birini indirmek size saatlerce eğlence sunacak, bu yüzden okumaya devam edin ve size en yakın gelen oyunu seçin.

En İyi Roblox Yarış Oyunları

Roblox Yarış Oyunları

Roblox en iyi oyunlar önerilerini size sunsa da bazen size en uygun oyunları kaçırmanız çok olası. Bu yüzden sizler için en iyi araba yarışı oyunlarını aşağıda sıraladık:

 • 10. Super Car Tycoon
 • 9. Midnight Racing: Tokyo
 • 8. Ultimate Driving Series
 • 7. Accelerate X
 • 6. Ion Formula Racing 2022
 • 5. Driving Empire
 • 4. Car Crushers
 • 3. Drift Paradise
 • 2. Hot Wheels Open World
 • 1. Sonic Speed Simulator

10. Super Car Tycoon

Roblox Yarış Oyunları

Bu Roblox oyunu, yarış ve yönetim yönleri arasında bir denge kuran eğlenceli bir yapım. Daha fazla para kazanmak için araba toplamanız ve bir strateji geliştirmeniz gerekecek. Ardından, ek gelir elde etmek için arabaları yarıştırabilirsiniz, bu da işi ve koleksiyonunuzu genişletmeye yardımcı olacak.

Nihai olarak amaç, oyun dünyasının 1 numaralı araba kralı olmak ve en büyük nadir araba koleksiyonunu emrinize sunmak. Sadece yarışmaktan fazlasını yapmak isteyen oyuncular için harika bir deneyim.

9. Midnight Racing: Tokyo

Roblox Yarış Oyunları

Roblox oyun önerileri listemize Midnight Racing: Tokyo ile devam ediyoruz. Bu oyunda kontroller inanılmaz derecede ayrıntılı ve gerçekçi. Harita iyi yapılandırılmış ve çekicilik ve ayrıntılarla dolu, oyuncuların sadece yarışmalarına değil, aynı zamanda sadece gezinmelerine veya arkadaşlarıyla takılmalarına ve güzel araba modellerini sergilemelerine izin veriyor.

Arabalardan bahsetmişken, yapılacak çok fazla kişiselleştirme mevcut. Aracınızı tam istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz; elbette biraz çaba sarf ettikten sonra. Bu oyundaki bir diğer popüler aktivite ise basit araba toplamadır ve çok güzel görünen modellerle bu hiç de şaşırtıcı değil. En iyi Roblox yarış oyunları arasında yer alan bu oyunu mutlaka deneyin.

8. Ultimate Driving Series

Roblox Yarış Oyunları

Bu bir değil, her biri kendi ayrı temasına sahip bir dizi Roblox araba yarışı oyunu. Bu oyunlar tamamen o açık yola çıkmak ve etrafta araba sürmekle ilgili. Bu oyunların etrafında gelişen bir yarış topluluğu var ve olağan şehir manzaralarından ayrılarak, daha fazla ralli türü yarış için kendilerini bu kadar iyi ödünç vermeleri şaşırtıcı değil.

Bu oyunlar aynı zamanda klasik ve güçlü arabalardan yarış hiper arabalarına kadar güzel araba modellerini de içeriyor. Bu yüzden, araba modelleri ilginizi çekiyorsa, en iyi Roblox yarış oyunları listemizde yer alan Ultimate Driving Series tam size göre.

7. Accelerate X

Roblox Yarış Oyunları

Bu oyun, tüm Roblox yarış oyunlarının en hassas, ancak gerçekçi kontrollerinden bazılarına sahip. Araçlarını yüksek hızlarda hassas bir şekilde kontrol etmeye çalışan oyuncuları ödüllendirir ve molaların ve sürüklenmenin doğru kullanımı, sahip olunması gereken önemli becerilerdir.

Hem dar hem de geniş sokakları olan bir şehirde yarışacak, sizi her zaman tetikte tutacak. Bu oyun sürekli olarak ince ayar yapılıyor ve araba modelleri daha iyi ve daha iyi olmaya devam ediyor, bu nedenle gerçekçi Roblox yarış oyunları hayranıysanız, Accelerate X’i mutlaka deneyin.

6. Ion Formula Racing 2022

Roblox Yarış Oyunları

Üçüncü şahıs bakış açısından oynadığınız çoğu Roblox yarış oyunları aksine, Ion Formula Racing 2022 sizi doğrudan kokpite sokacak. Bu birinci şahıs yarışçı, bir yarış takımının parçası olarak oynadığınız ve puan ve para toplamak için yarışları kazanmanız gereken daha klasik bir yarış deneyimi.

Bu arada arabanızı inşa etmek, yükseltmek ve özelleştirmek sizin göreviniz olacak. Lastikler ve süspansiyondan motora, çekişe ve çok daha fazlasına kadar arabanızdaki hemen hemen her şeyi yükseltebilirsiniz. Bu oyunda yarış arabası sürücüsü hayallerinizi gerçekleştirebilmek için çok fazla özgürlük mevcut.

5. Driving Empire

Roblox Yarış Oyunları

Roblox oyun önerileri listemizdeki Driving Empire, en iyi bilinen Roblox yarış oyunlarından bir tanesi. Sadece arabaları değil, aynı zamanda motosikletleri ve hatta tekneleri de içeriyor. Oyuncuların araba kullanabilecekleri, yarışabilecekleri, etkileşime girebilecekleri ve akla gelebilecek her türlü araç aktivitesine girebilecekleri geniş bir açık haritaya sahip.

Roblox sahnesinde uzun bir liste ile zaten seçilebilecek çok sayıda araç modeli var ve oyuna daha fazlası ekleniyor. Koleksiyonunuz için daha da fazla araç satın alabilmeniz için daha fazla para kazanmak için ödüller toplayabilirsiniz ve hepsi sadece görünümleri açısından değil, aynı zamanda istatistikleri açısından da farklılık gösteriyor.

4. Car Crushers

Roblox Yarış Oyunları

Şimdi sırada Roblox en iyi oyunlar arasına ismini yazdırmış olan bir oyun mevcut. Bazen sadece yarışmak yetmez bazen de bazı arabaların ezildiğini de görmeniz gerek. Bu Roblox deneyiminin devreye girdiği yer tam olarak Car Crushers isimli bu oyun.

Kilidi açılacak çok sayıda araç (49 ve artmaya devam ediyor) ve ayrıca oynamak için çok sayıda “harita” mevcut. Diğer Roblox yarış oyunlarında kaybetmek, bir sonraki yarışı kazanana kadar kendinizi kötü hissetmeniz anlamına gelir. Car Crushers’da kaybetmek, arabanızın ezilmesi anlamına gelir. Bahisler bundan daha yüksek olamaz.

3. Drift Paradise

Roblox Yarış Oyunları

Drift Paradise, sadece yarışmak değil, aynı zamanda drift sanatında ustalaşmak isteyen oyuncular için mükemmel bir Roblox araba yarışı oyunu. O dar köşeyi döndürmeye çalışırken oluşan duman ve soyulma veya kauçuk, bu oyunda yer alan en önemli özellik.

Bu oyuna girmek yeterince basit görünebilir ancak gerçekten ustalaşmak için drift kralı olmak için pratik yapmak gerek. Kesinlikle çabuk vazgeçenler için değil ve listemizdeki en zor oyunlardan biri. Elbette bu, araçların oradaki en güçlü araçlardan bazıları olduğu anlamına geliyor. Bu yüzden bu cidden kaliteli bir araba yarışı oyunu.

2. Hot Wheels Open World

Roblox Yarış Oyunları

Adından da anlaşılacağı gibi, bu oyunun renkli, eğlenceli ve hızlı olacağını biliyorsunuz. Bu oyundaki yarış, dolambaçlı dolambaçlı pistlerde yapılıyor ve içinde yarışmak için birkaç oyun modu mevcut. Yarışın yanı sıra, oyuncular görevleri ve zorlukları tamamlayabilir, NPC’leri bulup onlarla etkileşime geçebilir ve elbette yeni, güzel Hot Wheels arabalarının kilidini açabilirsiniz.

Markaya karşı büyük bir nostalji yaşayan oyuncular için son derece eğlenceli ve hızlı tempolu bir araba yarışı oyunu ve yoğun ve eğlenceli bir yarış oyunu oynamak isteyen yeni başlayanlar bile iyi hizmet edecek. Bu yüzden marka sayesinde de bu en iyi Roblox yarış oyunları arasındaki önemli bir yapım.

1. Sonic Speed Simulator

Roblox Yarış Oyunları

Roblox en iyi oyunlar listemizdeki şaşırtıcı bir isim mevcut. Listemizdeki en iyi yarış oyunu hiç de bir araba oyunu değil. Şaşırdınız mı? Şaşırmayın çünkü Sonic’i tanıyorsanız, o ve yarışın el ele gittiğini de biliyorsunuzdur. Sonic serisinin ne kadar popüler olduğu göz önüne alındığında, Roblox’ta birçok Sonic oyununun mevcut olması şaşırtıcı değil. Roblox yarış oyunları listemizi bu oyun ile kapatmayı tercih ettik.

Sonic Speed Simulator da, yüzükleri toplarken ve daha yüksek ve daha yüksek hızlara ulaşırken oyunlardan tanınabilir manzaralar arasında yarışacaksınız. Oyun sırasında karşılaşacağınız ayrı yarış modları bile var ve zamanla diğer ünlü Sonic karakterlerinin kilidini bile açabileceksiniz. Çoğu Roblox oyunu gibi, Sonic Speed Simulator da yarışırken size eşlik etmek için yeniden doğuşlar ve evcil hayvan yoldaşları toplamanıza izin veriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.