Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Roblox Sonic Speed Simulator Codes 2022 (Aktif Kodlar)

SEGA ve Roblox arasındaki işbirliğinin meyvesi olan Roblox Sonic Speed ​​Simulator, şu anda platformun en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor. Bu sayfada, ücretsiz öğeler kazanabileceğiniz güncel Roblox Sonic Speed ​​Simulator kodlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Roblox Sonic Speed Simulator Codes 2022 – Bir dönemin en sevilen oyunları arasında yer alan Sonic, bir süre önce Roblox‘a gelmişti. Resmi olarak SEGA lisansı ile platformda yer alan oyun, Gamefam Studios tarafından geliştirildi. Sonic Speed ​​Simulator, ikonik mavi kirpi ve diğer karakterlerle keşfedilecek birçok harika dünyada çeşitli yarışlara katılmanızı sağlıyor.

Bildiğiniz gibi Sonic’in alametifarikası hızıdır, ancak oyunun başlangıcında maksimum hızda olmayacaksınız. Diğer pek çok simülatörde olduğu gibi karakterinizi geliştirebilmeniz için çalışmanız gerekiyor ki, bunun için epey bir mesai harcamanız şart. Roblox Sonic Speed Simulator Codes listemiz, ücretsiz güçlendirmeler ve görünümler ile ses duvarını aşmanıza yardımcı olacak!

Roblox Sonic Speed Simulator kodları

Bu kodlardan bazıları sadece kozmetik olmakla birlikte, bir kısmı da ücretsiz XP içeriyor. Daha önce de söylediğim gibi hızını artırmanız için önce birkaç seviye ilerlemeniz gerekiyor. Yol boyunca bir dizi parlak elmas göreceksiniz. Chaos Orbs olarak adlandırılan bu elmaslar, sizi deneyim puanı ile ödüllendiriyor. Fakat elmasların verdiği XP miktarları, renklerine göre değişkenlik gösteriyor.

Hem ücretsiz XP ile daha hızlı seviye atlamanız hem de havalı dış görünümler elde etmeniz için Roblox Sonic Speed Simulator Codes 2022 listesini güncel tutacağız. Dolayısıyla bu sayfayı yer imlerine eklemenizi ve zaman zaman tekrar kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. İşte Sonic oyununda kullanabileceğiniz tüm aktif Roblox kodları.

Roblox Sonic Speed Simulator Codes

Roblox Sonic Speed Simulator Codes 2022

 • thankyouchao – Ücretsiz Chao (Yeni!)
 • 40kThankYou – Ücretsiz ödüller
 • soniccentral – Amy Chao
 • thumbsup – Bloxian Chao
 • Amazing35 – Ücretsiz Ödüller
 • 25k – Ücretsiz güçlendirme
 • RIDERS – Ücretsiz epik Riders Sonic görünümü

Roblox Sonic Speed ​​Simulator Kodları Nasıl Kullanılır?

Roblox Sonic Speed Simulator Codes

Sonic Speed ​​Simulator kodlarını kullanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. Roblox’ta Sonic Speed ​​Simulator‘ı başlatın.
 2. Mağaza menüsünü açın.
 3. Listenin en üstündeki Redeem Code düğmesine dokunun.
 4. Kodunuzu yazın.
 5. Redeem tuşuna tıklayın ve ödüllerinizin keyfini çıkarın!

Temmuz ayı itibarıyla güncel Roblox Sonic Speed Simulator Codes listesi bu şekilde. Yeni Roblox kodları geldiği takdirde bu sayfayı güncelleyeceğiz. Dilerseniz, o zamana kadar Roblox korku oyunları listemize göz atabilirsiniz! Ayrıca sizler için özenle seçtiğimiz Roblox isim önerileri de ilginizi çekebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.