Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rivals of Aether’ın Devam Oyunu Duyuruldu

Rivals of Aether güncellemeler yayınlayıp büyümeye devam ederken Aether Studios, geliştirilmekte olan bir devam oyunu için sürpriz bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Dövüş oyunu türünde, bazen başarının anahtarı benzersiz bir niş oluşturmaktır ve Rivals of Aether bunu oldukça iyi başardı. Super Smash Bros.’un oynanışını yansıtmak amacıyla oluşturulan bir bağımsız oyun olan Rivals of Aether, dünya çapında platform dövüşü hayranlarının kalbini kazandı ve 2022’ye kadar güncellemeler yayınlamaya devam etti.

Oyun, Smash Bros. hayranları için mükemmel bir alternatif haline getiren belirli bir formülle çalışırken, kendine özgü bir tarz yaratmayı da başardı. Rivals of Aether’in oynanışı, hızlı vuruşlar, yakalamalar ve kalkanlar etrafında dönmek yerine, ağırlıklı olarak kombo tabanlı ve hücum odaklı; Koruyucunun yerini yüksek becerili bir savuşturma yeteneği ve hızlı bir şekilde ölüme yol açabilecek kombo dizeleri ile oyun, ilk dakikadan itibaren hızlı ve yoğun anlar yaşatarak oyuncuları içine çekmeyi başardı.

Rivals of Aether Devam Oyunu Üç Boyutlu Olacak

Rivals of Aether

Rivals of Aether, dövüş oyunları arasında gizli bir mücevher olmasına rağmen oyun, platform türüyle ilgilenen Smash oyuncuları arasında günden güne yayılarak büyüdü. Her geçen yıl oyunun popülaritesi arttı, yüz yüze turnuvalarda ve çevrimiçi etkinliklerle oyunun kitlesi büyüdü. Oyun büyümeye devam ederken, Aether Studios, bir devam oyunu olan Rivals 2‘nin geliştirilme aşamasında olduğunu ve 2024’te piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Gönderi, heyecan verici olsa da dizinin uzun süredir devam eden hayranları için şaşırtıcı ve biraz sinir bozucu olabilecek bir fragmanla geldi. Yeni başlayanlar için, fragman, oyunun benzersiz, pikselli sanat stilinden Smash oyunları veya Nickelodeon All-Star Brawl ile yakından eşleşen daha geleneksel bir 3 boyutlu sanat stiline geçeceğini hemen ortaya koyuyor. İlk bağımsız oyun için gösterilen çaba devam oyununda da devam ederse, Rivals 2 piyasaya sürüldükten sonra piyasadaki en önemli dövüş oyunlarından biri olmayı hedefliyor.

Rivals 2 Official Announcement Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.