Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Riders Republic Sezon 3 Duyuruldu

Riders Republic için yeni bir fragman, oyuncuların oyunun üçüncü sezonunda etkileşime geçebilecekleri yeni yaz içeriklerini tanıttı.

Ağustos ayının gelmesiyle birlikte yaz mevsimi en sıcak günlerine girdi ve Riders Republic Sezon 3’te bu vesileyle yaz temalı olarak duyuruldu. Yaz mevsimine uygun olarak Summers Break ismiyle tanıtılan sezonun yeni içeriklerinin tamamı açıklandı.

Oyuncular sadece Riders Republic’te yeni içerik beklemekle kalmayacak, Ridge bile bazı yeni değişikliklerle yaz mevsimini yansıtacak şekilde görsel olarak değiştirilecek. Örneğin, Ubisoft’un ana web sitesi, oyuncuları nemli tutmak için su püskürtecek yeni çemberlerin görüneceğini belirtti. Tüm bunların tanıtıldığı Riders Republic Sezon 3 fragmanı da yayınlandı.

Riders Republic Sezon 3 Güncelleme Notları

Riders Republic Sezon 3 Duyuruldu

Riders Republic’in yeni fragmanının gösterdiği ilk şey, Sezon 3’ün oyuncuların oyundaki karakterlerini kişiselleştirmeleri için yeni kıyafetler içereceği oldu. Fragman, oyuncuların oyunda erişebilecekleri yalnızca dört yeni yaz kıyafeti gösterdi ancak, oyuncuların bu yeni sezonda kilidini açabileceği daha fazla yeni kıyafet olup olmayacağı henüz belli değil.

Fragmanın gösterdiği ikinci şey, Riders Republic Sezon 3’te yeni sezonluk etkinliklerin olacağı oldu. Sezonluk etkinliklerden biri de Riders Republic’in bu yılki Project Rebirth’te Mart için İklim adlı oyun içi bir etkinlikle yer alacak olması. Ubisoft web sitesine göre, oyuncular Kanyon topraklarının ormansız bir bölgesinde ağaç dikmeye yardım ederken toplayabildikleri kadar çok tohum toplamalarını sağlayan etkinliğe katılacak.

Etkinlik 27 Temmuz’da başlayacak ve iki hafta sürecek ve oyuncular etkinliğe katılarak sosyal etkilerinin ne olduğunu öğrenebilecek. Web sitesine göre, oyuncular bunu yaparak Riders Republic’te de ödüller kazanabilecek ancak bu ödüllerin ne olacağı açıklanmadı. Ayrıca fragmanın kendisi, Sezon 3’teki diğer sezonluk aktivitelerin ne olacağı da belirtilmedi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.