Resident Evil’ın Çevrimiçi Oyunu Re:Verse, 2022’ye Ertelendi

Başlangıçta Resident Evil Village ile piyasaya sürülmesi planlanan Re:Verse, 2022 yılına ertelendi.

Capcom, mayıs ayında piyasaya sürülen Resident Evil’ın sekizinci ana oyunu Village ile birlikte Re:Verse adlı çok oyunculu bir oyunun da çıkış yapacağını açıklamıştı.

İlk planlanan çıkış penceresini kaçıran oyun, birkaç hafta önce temmuz ayına ertelenmişti. Bugün gelen resmi açıklama ise Resident Evil’ın multiplayer spin-off’u için 2022‘yi işaret ediyor.

resident evil çevrimiçi oyun Re:Verse

Oyun üzerinde çalışmak ve eksiklerini gidermek için daha fazla zamana ihtiyacı olduklarını belirten geliştirici Capcom, oyunun önümüzdeki yıl içinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Re:Verse çıkış tarihi kesin olarak paylaşılmazken, oyuna hakkındaki diğer detayların daha sonra paylaşılacağı ifade edildi.

Re:Verse açık beta programına katılan bazı oyuncular, modun kalıcı olmaktan çok uzak olduğunu ve etkili bir çevrimiçi deneyim sunmadığını ifade etmişti. Belki de gecikmenin arkasında oyunculardan gelen bu geri dönüşler olabilir.

Re:Verse Resident Evil Village

4 ila 6 kişilik oyuncular arasından beş dakikada en çok puan toplayan kişinin galip geldiği Re:Verse’te, serideki diğer karakterlerin yanı sıra Chris ve Clare Redfield, Jill Valentine ve Ada Wong olarak da oynayabileceksiniz.

Öte yandan Capcom, Resident Evil Village sahiplerine Re:Verse kodlarını şimdi kullanmalarını tavsiye etti. Tüm Village oyuncuları, piyasaya sürüldüğünde Re:Verse’ü ücretsiz bir şekilde oynayabilecek.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol