Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Returnal PC Sürümü Steam Deck’te Çalışabilir

Ünlü konsol oyunu Returnal PC'de çıkış yaptıktan sonra Steam Deck Desteği alabilir. Sızdırılmış PC görüntülerinden sonra şimdi de Steam Deck desteği için birkaç ipucu fark edildi.

Sony, Returnal’in PC’ye geleceğini henüz doğrulamadı ancak uzun süredir bu konu gündemde. Oregon kod adlı bir oyun için mayıs ayında SteamDB’de birçok ipucu içeren bir giriş çıktı. Ardından haziran ayında, bazı sızdırılmış ekran görüntüleri, grafik seçenekleri ve kontrol şeması özelleştirmesi ile PC sürümü için ayrıntılar görüldü.

Bu SteamDB listesi son birkaç günde bir ton güncelleme aldı. Değişiklik listesindeki bir giriş, Steam Deck desteğine işaret ettiği için göze çarptı. Bu değişiklik 25 Temmuz’da yapıldı ancak o zamandan beri de birçok değişiklik gerçekleşti. Kısaca Returnal, Steam Deck desteği de alabilir.

Returnal, Yakında Steam’e Geliyor

Returnal

Sony, PC için Returnal çıkışını henüz onaylamadı ve şirketin şu anda ana bilgisayar önceliği, Spider-Man Remastered. Bilindiği üzere kısa süre önce Spider Man’in PC’ye geleceği açıklanmıştı. Bunun üzerine hayranlardan birçok olumlu dönüş geldi. Bununla birlikte uzay macerası oyunu roguelike nişancı oyunu ve muhtemelen Spider-Man, Horizon ve God of War gibi oyunlar kadar popülerlik artıramayacak.

Görünüşe göre birinci taraf oyunlarının Steam Deck ile iyi oynamasına izin vermeyen Microsoft’un aksine, Sony’nin God of War ve Horizon Zero Dawn oyunu Steam Deck onaylı. Nişancı oyununun PC’de yayınlandığını varsayarsak, Steam Deck alternatif için mükemmel bir seçim olacaktır. Böylelikle Steam Deck sahipleri yepyeni bir konsol oyununu deneyimleyebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.