Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Fiyatı

PlayStation'ın Nvidia DLSS, AMD FSR ve ışın izlemeli yansımaların oyuna ekleneceğini duyurmasıyla birlikte Returnal PC çıkış tarihi de onaylandı.

Returnal PC çıkış tarihi nihayet belli oldu. PlayStation, Steam ve Epic Games Store gibi platformlar aracılığıyla inanılmaz derecede başarılı ayrıcalıklı oyunlarının birçoğunu PC’ye çıkarma arayışına devam ediyor. Rogue-lite türündeki aksiyon-macera oyununa hazırlanın, çok yakında bilgisayarda bu yeni nesil oyunun keyfini çıkarabileceksiniz.

Oyun, Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC’de 599 TL karşılığında satışa sunulacak. Bu arada, oyunun PC için sistem gereksinimleri de belli oldu. PlayStation’ın yeni nesil oyununu, 16 GB RAM ve Nvidia GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580 ile oyunu minimum ayarlarda oynayabileceksiniz ki bu yeni nesil bir oyun için gayet sevindirici bir haber oldu.

Returnal PC Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Returnal, 15 Şubat 2023‘te PC için çıkış yapacak. PlayStation’a göre “çözünürlükten ödün vermeden kare hızınızı artırmanıza izin veren” Nvidia DLSS ve AMD FSR desteğini de oyunda yer alacak. PlayStation 5’te olduğu gibi ışın izlemeli gölgeler oyunda yer alacak ancak PC özel olarak ışın izlemeli yansımalar da oyunda yer alacak ve oyun daha gerçekçi görünecek.

Ayrıca, üç boyutlu uzamsal ses ve DualSense dokunsal geri bildirim desteğinin yanı sıra 21:9 ve 32:9 ile oyunun PC sürümüne iki yeni ultra geniş format da eşlik edecek. PlayStation’a özel lansmanından bu yana inanılmaz derecede iyi karşılandığından, Returnal’ın sonunda PC’ye geldiğini görmek güzel. Son olarak, Returnal PC çıkış tarihi ile Last of us Remake çıkış tarihini de bildiğimizi hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.