Respawn, Yeni Bir Macera Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Yeni bir aksiyon-macera oyunu üzerinde çalışan Respawn Entertainment, ekibe katılacak yeni kişiler arıyor.

Apex Legends, Jedi: Fallen Order ve Titanfall oyunlarının geliştiricisi Respawn, yeni bir tek oyunculu macera oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Projenin yaratıcı direktörü Mohammad Alavi, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ekibe katılacak yeni kişiler aradıklarını söyledi.

Respawn, kuluçka projesinde çalışmak üzere lider teknik oyun tasarımcısı, kıdemli teknik oyun tasarımcısı, kıdemli savaş oyunu tasarımcısı ve üst düzey tasarımcı arıyor. Pozisyon için uygun bulunan kişiler, şirket bünyesinde oluşturulan küçük bir ekibe katılacak.

respawn

İş ilanları, yeni proje hakkında çok fazla detay vermiyor, ancak oyunun hem mekan tasarımı hem de oynanış açısından oyunculara büyük bir özgürlük alanı sunacağı tahmin ediliyor.

Respawn’ın bu yılın başlarında yeni bir IP üzerinde çalıştığı bildirilmişti. Söz konusu iş ilanlarının bu proje için mi yoksa duyurulan yeni proje için mi olduğu henüz bilinmiyor. Bu arada stüdyonun bir sonraki Jedi: Fallen Order oyunu üzerinde çalıştığını da belirtmeden geçmeyelim.

Electronic Arts çatısı altındaki stüdyonun projeleri henüz emekleme aşamasında olduğu için yakın zamanda somut bir şeyler görmeyi beklemiyoruz, ancak konuya oyunlara dair yeni gelişmeler yaşandığı takdirde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol