Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Respawn Entertainment, Yeni Bir Oyun Üzerinde Çalışıyor

Star Wars Jedi: Fallen Order'ın geliştiricisi olan Respawn Entertainment yeni bir IP üzerinde çalışıyor.

Electronic Arts‘ın Respawn stüdyosu görünüşe göre yepyeni bir IP üzerinde çalışıyor. VGC tarafından tespit edilmiş olan bir iş ilanına göre Electronic Arts’ın Respawn stüdyosu, yeni bir IP için ekip kuruyor. İş ilanında genel yazılım mühendisi arayan şirketin nasıl bir oyun üzerinde çalıştığı ise henüz bilinmiyor.

Respawn Entertainment Yeni Bir Oyun Uzerinde Calisiyor

Bu, Respawn’ın yarattığı ikinci oyun olacak. Bir de battle royale başlığı Apex Legends var ama teknik olarak bu Titanfall markasının bir parçası. Geçen yılın Mayıs ayında, Respawn bu işte Titanfall oyunlarının olmadığını söyledi ve ekip görünüşte tüm kaynaklarını Apex Legends’a odaklıyordu. Bu, EA’in Respawn’ın “yeni bir değişiklik” içeren başka bir Titanfall projesi geliştirdiğine dair önceki ifadeleriyle çelişiyordu.

Respawn Entertainment‘ın yeni bir IP üzerinde çalıştığı haberi, şirketin 2019 piyasaya sürülmüş olan Star Wars Jedi: Fallen Order ile elde ettiği başarının ardından geliyor. EA başlangıçta, Star Wars Jedi: Fallen Order’ın Kasım 2019 lansmanı ile Mart 2020 mali yılının sonu arasında altı ila sekiz milyon kopya satmasını bekliyordu. Ancak beklenilenden daha büyük bir başarı yakaladı.

Son olarak, Respawn Entertainment ayrıca yakın zamanda Aralık ayında VR’a özel Medal of Honor: Above and Beyond‘u yayınladı. Şirketin yeni oyununun nasıl olacağı ise oldukça merak uyandırdı. Yeni oyun ile ilgili haber aldığımızda sizi bilgilendireceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.