Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil Revelations 3 Geliyor!

Yeni bir gün, yeni bir Resident Evil sızıntı haberi. İkonik korku oyunu serisi ile ilgili sızıntılarda başarılı bir sicile sahip olan Dusk Golem, Resident Evil Revelations 3'ün Resident Evil Outrage adıyla yeniden geliştirildiğini iddia etti.

Resident Evil, Devil May Cray ve Monster Hunter: World gibi yapımların geliştiricisi olan Capcom, geçtiğimiz yılın sonlarında bir hacker grubunun saldırısına uğramıştı.

Japon şirketin projeleri ile ilgili önemli belgelere erişen bilgisayar korsanları, fidye taleplerinin kabul edilmemesi üzerine Resident Evil, Monster Hunter ve Street Fighter gibi Capcom serilerine ilişkin bilgileri internetten yayınlamıştı.

Resident Evil Revelations 3

Sızdırılanlar arasında Resident Evil Outrage isimli bir kod adı da vardı. İşte bu oyunun, Revelations spin-off’unun bir devamı olduğu iddia edildi.

Henüz piyasaya sürülmemiş Resident Evil oyunları hakkındaki isabetli tahminleri ile bilinen AestheticGamer (Dusk Golem), Resident Evil Revelations 3‘ün Resident Evil Outrage adıyla geliştirildiğini öne sürdü.

Resident Evil Revelations 3 capcom

Dusk Golem ayrıca oyunun bu yıl içinde ilk olarak Nintendo Switch’e çıkacağını iddia etti. Eğer söz konusu iddialar doğruysa, Resident Evil Revelations, Resident Evil Outrage adı altında yeniden hayat bulacak.

Bilmeyenler ya da hatırlamayanlar için kısaca bahsetmek gerekirse Revelations, 2012’de Nintendo 3DS için piyasaya sürülen bir spin-off serisiydi. Resident Evil Revelations 2 ise 2015’te PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One için yayınlanmıştı. İki yıl sonra da Nintendo Switch ve PC desteği kazanmıştı.

Resident Evil Evreni Genişliyor

Öte yandan önümüzdeki aylar Resident Evil evreni için bir hayli hareketli geçecek. İkonik korku oyunu serisinin sekizinci halkası Resident Evil Village, yeni nesil konsollar için Mayıs 2021’de piyasaya sürülecek. Ayrıca geliştirilmekte olan bir film ve iki Netflix dizisi de var.

Daha önce bildirdiğimiz gibi Sony Pictures, henüz ismi açıklanmayan yeni Resident Evil filmi için vizyon tarihini 3 Eylül 2021 olarak belirledi. Netflix tarafından geliştirilen dizilerin ise -en azından birinin- bu yıl içinde yayınlanması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.