Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil 7’nin İlk DLC İçeriği Belli Oldu

Resident Evil 7'nin ilk DLC içeriği belli oldu. Açıkçası DLC'yi oynamak çok zevkli olacak gibi duruyor. Bu DLC, yeni bir trendi ortaya çıkartabilir.

Resident Evil film serisi 6. film ile son buluyor. Ancak Resident Evil 7 ile hız kesmeden devam ediyor. Çok yakın bir zamanda çıkması beklenen Resident Evil 7’nin bilgileri gelmeye devam ediyor. Dubai pazarında sızdırılıp birçok oyuncunun oyunu bitirdiği biliniyor. Ancak Capcom, bu haberlere aldırış etmedi. 24 Ocak 2017’de çıkması planlanan oyunun ilk DLC paketi de duyuruldu.
maxresdefault 10
 
İlk DLC paketinin ücretsiz olarak çıkacağını belirtelim. “Not a Hero” ismi ile çıkacak DLC’nin Mayıs ayında oyuncuların beğenisine sunulması bekleniyor. Bu DLC’de Ethan karakteri yerine başka bir karakterle Ethan’ın ayak izlerini takip edeceğiz. Anlayacağımız üzere, hikaye aynı kalacak. Ancak, başta Ethan’ın gözünden gördüğümüz hikayeyi, başka bir karakterin gözünden göreceğiz. Açıkçası bu DLC paketi şimdiden ilgimi çekmeyi başardı.
 
Daha önceden bildiğiniz üzere, birçok farklı içerikte indirilebilir olacak. Season Pass paketide bulunacak oyun, tam ekipman halinde şu şekilde olacak.

Banned Footage Vol. 1

 • Nightmare
 • Bedroom
 • Ethan Must Die

Banned Footage Vol. 2

 • 21
 • Daughters
 • Jack’s 55th Birthday
   

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.