Resident Evil 3’te Bütün Zombileri Nemesis İle Değiştiren Bir Mod Var

Resident Evil 3 için yeni bir mod var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

PC modları oyuna farklı bir boyut katmak için harika ve Resident Evil 3 Remake için sonuncusu hayal kırıklığına uğratmıyor. Bununla birlikte, her zombi hem nihai zorluk hem de delilik için Nemesis ile değiştirebilirsiniz.

Bay X, Resident Evil 2 Remake oyuncularının kabusu oldu ve Resident Evil 3’teki Jill’e musallat olunca Capcom, Nemesis ile daha fazla sorun vaat etti. Sıradan bir oyuncu dev canavardan kaçınmak için ellerinden geleni yapsa da, bazıları tam sürümden önce sunulan demoda yeterince alamadı.

Bir moder ve YouTuber olan FluffyQuack, Resident Evil 3 Remake’deki her zombi Nemesis ile değiştirmeye karar verdi. Bu sadece bir model ikame de değil – yaratık Jill’i yere düşürmekten tentacles ile ürpertici şeyler yapmaya kadar tüm yeteneklerine sahiptir.

Düzenli zombilerin Nemesis ile değiştirilmesi maliyetlidir ve çok komiktir. Bazı durumlarda, yaratık başlangıçta tam hareket kazanmadan önce belde yere kadar sıkışır ve diğer zamanlarda hareket etmeye başlamadan önce verir. Birinin akşam yemeğinde çok fazla T virüsü varmış gibi görünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol