Resident Evil 3

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

Resident Evil 3 Farklı Sonlara Sahip Olmayacak!

Resident Evil 3'ün sonu hep aynı olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Günümüzün en başarılı korku oyunu serilerinden bir tanesi olan Resident Evil, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2020’de de oyuncuları gerilim yüklü bir dünyaya götürecek. Serinin yeni oyunu Resident Evil 3, 3 Nisan’da lansmana çıkacak.

blank

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için 2020’nin en ilgi çekici korku oyunu olarak lansmana çıkacak olan Resident Evil 3 merakla beklenmeye devam ederken oyun içerisine yönelik yeni detaylar da oyuncular ile paylaşılmaya devam ediliyor. Bugün gelen yeni bilgilere göre oyun içerisinde oyuncuları farklı sonlar beklemiyormuş.

GamingBolt’un güncel haberine göre Resident Evil 3 birden fazla sona sahip olmayacakmış. 1999 yılındaki sürümünde oyunculara farklı sonlar sunan yapım 2020 Remake sürümü ile oyunculara tek bir son sunacakmış. Habere göre Remake sürümde oyunculara genişletilmiş karakter rolleri, farklı kamera açıları ve bazı diğer değişiklikler sunulacakmış. Oyun içerisinde alınan kararlar gidişatı etkileyecek ancak oyunun sonu hep aynı karşımıza çıkacakmış.

Resident Evil 3’ün yapımcısı olan Peter Fabiano, PlayStation Magazine UK ile yaptığı röportajda da oyunun orjinalinin aksine alternatif sonlara sahip olmayacağını belirtmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol