Resident Evil 2’den Yeni Ekran Görselleri Geldi!

Resident Evil 2, 2019 yılında raflardaki yerini alacak.

25 Ocak 2019’da oyuncuların karşısına çıkacak olan Resident Evil 2 gerilim yüklü yeni yapısı ile peşinden milyonları sürükleyecek.

Remake bir sürüm olarak karşımıza çıkacak olan Resident Evil 2 korku ve gerilimi farklı bir boyutta karşımıza çıkaracak. Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan oyunda hayatta kalmak amacımız olacak. Korku dolu saatler geçireceğimiz oyunda Resident Evil serisinin en geniş içerikleri ile karşılaşacağız. Fantastik yaratıklar ile mücadele edecek ve onları etkisiz hale getirerek yolumuza devam etmeye çalışacağız.

Tek oyunculu olarak oynayacağımız yapım da Denuvo koruması da yer alacak. Denuvo Resident Evil 2’yi ne kadar koruyacak bilinmez ancak son yıllardaki başarısızlığı da dillere destan oldu. Yapım bünyesinde Türkçe dil desteğine yer vermeyecek. Oyunculara 12 farklı dil seçeneği sunulacak. Ses efektleri ile gerilimi üst noktalara taşıyan yapım korku dolu bir atmosfere sahip olacak. Fantastik yaratıklar bizleri öldürmek için her yolu deneyecekler. İlk olarak 1998 yılında karşımıza çıkan yapım serinin en iyi oyunu olarak 2019 sürümü ile adından yine söz ettirecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol