Reno 5 Ailesinden İlk Fotoğraf Geldi

Reno 5 ailesinin tasarımını gözler önüne seren ilk görsel sızıntı ortaya çıktı. 

Çin merkezli teknoloji şirketi OPPO’nun önümüzdeki günlerde duyurması beklenen yeni akıllı telefon serisi Reno 5 ailesinden ilk sızıntı geldi. 

blank

OPPO’nun yeni amiral gemi serisi olacak olan Reno 5 ailesinden ilk görsel sızıntısı geldi. Modelin tasarımı daha önce de beklendiği gibi ve oldukça şık. 

Reno 5 ailesi Reno 5, Reno 5 Pro ve Reno 5 Pro Plus modellerinden oluşacak. Reno 5 modelinin düz, Reno 5 Pro ve Reno 5 Pro Plus modellerinin ise kavisli ekran tasarımı ile birlikte geleceğini söyleyebiliriz. Selfie kamerasını ekran deliği içerisinde taşıyacak olan modeller, Reno 4 modellerinden farklı bir tasarım benimsiyor.

Ortaya çıkan bilgilere göre sırasıyla 455 dolar, 576 dolar ve 683 dolar fiyat etiketine sahip olacak olan modeller 10 Aralık tarihinde tanıtılacak olan modellerin teknik özellikleri kesinleşmiş durumda. 

Reno 5 ailesine dair sızan bilgilere göre, Reno 5 Pro ve Reno 5 Pro Plus modelleri 90 Hz ekran yenileme hızına sahip, 6.5 inç büyüklüğünde 1080P çözünürlük sunan bir ekran ile birlikte gelecek. Reno 5 modeli ise 90 Hz ekran yenileme hızına sahip 6.43 inç büyüklüğünde 1080P çözünürlük sunan ekran ile birlikte gelecek. Reno 5 modeli gücünü Qualcomm Snapdragon 765G işlemcisinden alacakken Reno 5 Pro modeli ise MediaTek Dimensity 1000+ işlemcisinden alacak. Reno 5 Pro Plus modeli ise gücünü Qualcomm’un Snapdragon 875 işlemcisinden alacak. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol