Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bir Oturuşta Soluksuz Okuyacağınız Reenkarne Manga Önerileri

Reenkarnasyon mangaları arayanlar için ilaç gibi gelecek bir liste hazırladık. Hem gizli kalmış cevherleri hem de popüler olan mangaları bir araya getirdik.

Reenkarne manga önerileri ile karşınızdayız. Bu konsept herkes için oldukça ilgi çekici ve eminim ki pek çok hayran bu temayı çoktan duymuş olsa da, hiç bilmeyenler için de harika öneriler hazırladık.

Reenkarnasyon mangaları önermeden önce nedir bu kavram, açıklayalım. Reenkarnasyon, bir insanın öldükten sonra hayatının devam etmesi ve yeni bir hayata yeniden doğması diyebiliriz. Geçmiş yaşamınızda yapmadığınız şeyleri tamamlamak için farklı bir dünyada yeniden başlama şansı. İlginizi çektiyse, reenkarnasyon mangaları okumanız için harika bir liste yaptık.

Reenkarne Manga Önerileri

Reenkarne Manga Önerileri

 • Isekai Tensei Soudouki
 • Parallel World Pharmacy
 • The Beginning After the End
 • Shiro no Koukoku Monogatari
 • That Time I Got Reincarnated as a Slime
 • Re: Monster
 • Who Made Me a Princess
 • Mushoku Tensei – Isekai Ittara Honki Dasu

1- Isekai Tensei Soudouki

Reenkarne Manga Önerileri

Yeni bir dünyada yeni bir kimlikle ve ayrıca soylu bir ailenin oğlunun bedeninde reenkarne olduktan sonra, geçmişte en kötü hayatı yaşadıktan sonra bu sefer işlerin kolaylaştığını biliyoruz, bunlar tanrının bir lütfuydu.

Etraftaki en zengin soylu aile olmasalar da, küçük bir çocuğu düzgün bir şekilde yetiştirmek ve ona uygun bir eğitim vermek için yeterli şeyleri vardı. Bu ailenin macerasına tanık olabileceğiniz Isekai Tensei Soudouki sizleri hikayesi ile şaşırtacak.

2- Parallel World Pharmacy

Reenkarne Manga Önerileri

Tedavisi olmayan bir hastalıktan kız kardeşini kaybettikten sonra, hayatını yeni bir ilaç icat etmeye adamaya karar verdi ve bu ilaç üzerinde çalışmaya adadı, fazla çalışmaktan öldü ve bu da 31 yaşında ölümüyle sonuçlandı. Ölümünden sonra vücutta reenkarne oldu.

Sonrasında ise, 10 yaşındaki küçük bir çocuğun ve saygın De Médicis ailesinin bir çocuğu olan Falma olarak bir ortaçağ dünyasına reenkarne olduğunu keşfetti. Bu yapım, reenkarnasyon mangaları arasındaki en ilginç hikayelerden birisine sahip ve bir şaheser olmaya yakın değil ancak okurken sizi fazlasıyla eğlendirecek. Tam da bu yüzden reenkarne manga önerileri listemizde almasak olmazdı.

3- The Beginning After the End

Reenkarne Manga Önerileri

Çevrenizde ‘reenkarnasyon mangaları oku‘ diyen arkadaşlarınız varsa, The Beginning After the End’i mutlaka duymuşsunuzdur. King Grey her şeye sahip, güç, prestij ve zenginlik hepsi onda ama yapayalnız.

Büyü ve canavarlarla dolu bir dünyada reenkarne olduktan sonra, hayatında bir şeyler yapmak için bir şans daha elde etti ancak işleri daha ilginç hale getirmek için yeni hayatında ve yeni dünyasında bir şeyler yapması gerekiyordu. Bu mangayı, özellikle aksiyon ve eğlenceyi bir arada isteyenler için reenkarne manga önerileri listemize dahil ettik.

4- Shiro no Koukoku Monogatari

Reenkarne Manga Önerileri

Reenkarnasyon mangaları hikaye size her zaman mutlu bir hikaye sunmaz ama her zaman mutsuz sonlar da görmeyiz. Bu animede olduğu gibi, hikayedeki ana karakter ve kahraman, genç bir soylu tarafından kurtarılan bir adamın vücudunda reenkarne oluyor.

Geçmişinde, yeni hayatında birçok şeyden kaçınsa da en sevdiği kadınları bile her şeyini kaybetmiş ve aynı zamanda krallığı kurtarmanın, tarihi değiştirmenin yoluna atılıyor. Bu arada, reenkarne manga önerileri sizin için yeterli değilse, Elden Ring mangasına da bir göz atabilirsiniz.

5- That Time I Got Reincarnated as a Slime

Reenkarne Manga Önerileri

Mikami orta yaşlı bir adam. Hayatı hiçbir zaman tam olarak planladığı gibi gitmedi. Hiç kız arkadaşı olmadı ve sonu olmayan bir işte sıkışıp kaldı. Sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesiyle hayatı trajik bir şekilde sona erdi.

Uyandıktan sonra kendini fantastik bir RPG oyununa benzeyen bir dünyanın merkezinde buldu. Ne yazık ki, güçlü bir büyücü veya cesur bir şövalye olarak reenkarne değil, bunun yerine bir ‘slime olarak’ reenkarne oldu. Bir slime kahraman olabilir mi? Yoksa yeni hayatı da son hayatı kadar hayal kırıklığı olmaya mı mahkum?

6- Re: Monster

Reenkarne Manga Önerileri

Reenkarne manga önerileri listemizin sıradaki ismi Re: Monster’da kahraman bir goblin olarak reenkarne oluyor. Neyse ki sıradan bir goblin olarak reenkarne olmadı, diğerlerinde olmayan bazı özel güçleri var ve bu ona çok yardımcı oluyor.

Kahramanımız yol boyunca önemli arkadaş edinmeyi başarıyor, bu da bir şekilde onu bazı maceraların ortasına sokuyor. Manga önerileri isteyen arkadaşlarıma kuşkusuz tavsiye ettiğim, ilginç bir reenkarne hikayesi.

7- Who Made Me a Princess

Reenkarne Manga Önerileri

Reenkarne manga önerileri listemizin en başarılı isimlerinden olan Who Made Me a Princess’in ana karakteri Athanasia, biyolojik babası Claude de Alger Obelia tarafından öldürülen güzeller güzeli bir genç kadın. Claude de Alger Obelia, soğuk kalpli bir imparator.

Bu yüzden Athanasia, kendi başına hayatta kalabilmek için sessizce yaşamak gibi bir A Planı veya bir şekilde saraydan kaçabilmek için yeterli parayı toplamak için B planı gibi birçok plan yaptı. Son seçeneği olan bir plan ise tatlı dille babasının gözüne girmek. Peki bu plan nasıl ilerledi? Reenkarnasyon mangaları okuyanlar az çok tahmin etti bile.

8- Mushoku Tensei – Isekai Ittara Honki Dasu

Reenkarne Manga Önerileri

Evet, reenkarne manga önerileri listemizin yıldızı ve son önerisi olan Mushoku Tensei‘ye geldik. Biliyorum, yeniden doğduktan sonra mutlu olma şansı yakalayan biri varsa, hayattan hiç olmadığı kadar zevk almak için tüm çabamızı gösterebiliriz. Bu dizide karakterimiz de bir kamyon şoförü tarafından pervasızca öldürüldükten sonra reenkarne oldu ancak kendisi de zorbalığa uğrayıp en kötü hayatı yaşayarak hayatından vazgeçti.

Genç yaşında güçlü sihir kullanma yeteneği ile ünlü maceracıların bebek oğlu olarak yeniden doğdu. Geçmiş yaşamında, ebeveyninden asla sevgi görmedi ancak yeniden doğduktan sonra bolca sevgi gören birisine dönüştü. Şimdi sevgi dolu ebeveynleri ve mutlu olma şansı var; Peki yeni hayatı öncekinden daha iyi olacak mı?

Reenkarnasyon mangaları önerilerimizi beğendiniz mi? Sizin bizlere öneriniz var mı? Düşüncelerinizi ve en sevdiğiniz reenkarne manga önerilerini yorumlar kısmına bekliyoruz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.