Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring Manga Uyarlaması Duyuruldu

FromSoftware'in en son RPG oyununun ilk resmi uyarlaması duyuruldu. Elden Ring, manga serisi olacak.

Elden Ring yaklaşık yedi aydır piyasada ve ilk çıktığından beri, ünlü geliştirici FromSoftware’in en son RPG’si inanılmaz derecede başarılı bir oyun olduğunu kanıtladı. Sadece oyunun satış rakamlarından bile oyunun her yerde oyuncular üzerinde iz bıraktığını görmek mümkün.

Bu büyük başarı, elbette birçok hayranı Elden Ring için sırada ne olduğunu merak etmeye yöneltti ve birçoğu FromSoftware’in çalışmalarında DLC planları olduğuna inansa da, Lands Between’e doyamayan herkes için bir manga uyarlaması yolda. Bunun yanı sıra manganın türünü duyunca çok şaşıracaksınız. Gelin detaylara inelim.

Elden Ring Mangası: The Road to the Erdtree

Elden Ring

The Road to the Erdtree adlı Elden Ring mangasının ilk iki sürümü yayınlandı ve hayranlara ünlü manga yayıncısı Kadokawa’nın resmi uyarlamasının nasıl olacağına dair bazı fikirler verdi. Oyunun dünyasının oldukça karanlık bir ortam olduğu ve oyuncuyu öldürmekten başka bir şey için tasarlanmış çok az yer olduğu düşünüldüğünde, bazıları oyunun resmi manga uyarlamasının aslında bir komedi olduğunu öğrenince şaşıracak.

İlk bölümün başlığı “Bunun Ciddi Olacağını Düşünüyordunuz, Değil mi?” olarak açıklandı ve ilk iki bölüm, ComicWalker üzerinden ücretsiz olarak yayınlandı. İlk bölümde bolca dördüncü duvarın kırıldığını görüyoruz. İkinci bölümde kahramanın Melina ile buluşmasında, oyuna sadece büyük bir sopa ile başladığımız Wretch sınıfının yalnızca iç çamaşırı giydiğini gören Melina’nın kafasının karıştığı komik sekanslar görüyoruz.

Elden Ring’in manga uyarlamasının üçüncü sayısı, Japonca sürümlerin yanı sıra İngilizce sürümleriyle birlikte 19 Eylül’de çıkacak. Görünüşe göre bu manga düzenli olarak güncellenecek, çünkü bir Wretch Tarnished’in Between Lands dünyasını anlayan ve potansiyel olarak Elden Lord unvanına giden yolculuğunu gösterecek. Bakalım komedi türünde manga nasıl ilerleyecek?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X