Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Redfall’ın Oynanış Mekanikleri Tanıtıldı (Video)

Redfall'ın Psychic Nests sistemi, tekrar oynanabilen ve karakterler için oynanışı değiştiren Remnants sağlayan isteğe bağlı prosedürel zindanlar olacak.

Xbox-Bethesda etkinliğindeki resmi oynanış videosunun ardından, Arkane Studios Redfall için silahları, işçiliği ve karakterleri hakkında birkaç yeni ayrıntı açıkladı. IGN ile yaptığı yeni bir röportajda oyun tasarımcısı Harvey Smith, Remnants (Kalıntılar) gibi birkaç yeni özelliği tartıştı.

Redfall‘da vampirler tarafından bırakılan Remnants, saldırgan veya savunmacı olabilen özellikler sağlayan eşyalar olacak. Bunları isteğe bağlı zindan olan Psychic Nests‘lerde (Vampir Yuvaları) bulabilirsiniz. Oyun fragmanındaki bir tiyatro ekranının ormana açıldığı o garip alanı hatırlıyor musunuz? Bu bir Nest ve tekrar oynanabilir olmanın yanı sıra prosedürel olacak.

Redfall Rakiplerinden Nasıl Ayrılacak?

Redfall

Dünyanın kendisi, ilki şehir merkezinde yer alan ve görevlerin yarısını kapsayan, ikincisi ise kırsal olan iki bölgeye ayrılmış durumda. Oyuncular, genellikle ganimetlere yol açabilecek birçok çevresel hikaye anlatımı görecek. Her karakter için farklı kıyafetler toplamanın yanı sıra Grave Locks da toplayabilirsiniz. Bunların, “Her biri ile ilişkili güçlü bir anlatı parçası” ile sınırlı bir sayıda olacak.

Çok oyunculu modda her oyuncu istediği karakteri kontrol edebilecek. Yani dört Leyla’nın etrafta koşturmasını istiyorsanız, bu mümkün ama ya daha üst düzey bir oyuncunun oyununa katılırsanız? Geliştirici ekip, zorluğun ev sahibine bağlı olacağını ve daha düşük seviyeli oyuncu için daha zor hale geleceğini doğruladı. Bununla birlikte, arkadaşınızı yakalamaya yardımcı olabilecek kadar ek XP alacaksınız.

Redfall, 2023’ün ilk yarısında Xbox Series X/S ve PC için çıkacak. Ayrıca Game Pass’te ilk günden yer alacak!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.