Red Notice Filminin Devamı Arka Arkaya Gelecek

Yayınlandığı andan itibaren büyük ses getiren Red Notice filminin devamı arka arkaya çekilip yayınlanacağı bildirildi.

Geçtiğimiz haftalarda çıkan ve popülerliğini korumaya devam eden Red Notice filminin yönetmeni diğer filmlerin arka arkaya çekeceğini ve seri oluşturmak istediğini belirtti.

Filmin yapımcısı Rawson Marshall Thurber, 2. ve 3. filminin gerçek bir olasılık olduğunu ve muhtemelen arka arkaya çekileceğini söylüyor. Başrollerini Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’un paylaştığı filmi Thurber yazıp yönetti. Red Notice kısa bir sürede Netflix’te çıkış yaptı ve bugüne kadar toplam 148 milyon saatlik görüntüleme süresiyle Netflix için en büyük açılış günü unvanını kazandı.

Red Notice 2 ve 3 Arka Arkaya Çekilecek

Thurber, Hollywood kariyerine Vince Vaughn ve Ben Stiller’ın oynadığı hit komedi Dodgeball ile başlamıştı. Kevin Hart’la birlikte Central Intelligence ile The Rock trenine binmeden önce, başrollerini Jason Sudeikis ve Jennifer Aniston’ın paylaştığı bir başka komedi hiti We’re The Millers’ı yönetmeye devam edecekti. Bunu Dwayne Johnson‘ın aksiyon filmi Skyscraper ile takip etti ve şimdi Netflix filmi yayınladı.

Red Notice

Filmografisini gözden geçiren ve devam filminin potansiyeli hakkında sorular soran gazeteci ile konuşurken Thurber, filmin’in devamı konusunda en iyimser görünüyordu. Yönetmen bunun “gerçek bir olasılık” olduğunu düşündüğünü ve iki ve üçün arka arkaya çekileceği söylentisiyle gündeme oturdu. Ve şöyle bir açıklamada bulundu:

“Bir devam filmi çekecek olsaydık, tek sorumlu şey arka arkaya iki ve üç yapmak olurdu. Bu çok büyük bir yapım ve ruh sağlığım yerinde olursa elbette planladığımı yapacağım.”

Her üç Red Notice yıldızı da yığılmış bir proje destesine sahip meşgul yıldız oyuncular, bu nedenle kameraların arkasında daha fazla Red Notice almak biraz zaman alabilir. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol