Netflix, Red Notice’a İki Devam Filmi Çekecek

Netflix tarihinin en çok izlenen filmi olan Red Notice, hikayesine iki devam filmi daha ekleyecek. Ryan Reynolds, Gal Gadot ve Dwayne Johnson üçlüsü, sonraki yapımlar için yeniden bir araya gelecek.

Ryan Reynolds, Gal Gadot ve Dwayne Johnson, Red Notice devam filmleri için yeniden aynı seti paylaşacak. Deadline‘ın haberine göre Netflix, platform tarihinin en çok izlenen filmini yeni hikayelerle daha da büyütmeyi planlıyor. Arka arkaya çekilecek iki filmin prodüksiyonuna 2023 yılında başlanacak.

Netflix, Red Notice’ın Ocean’s Eleven‘a benzer bir seri olmasını istiyor. İki devam filminin yönetmenliğini bir kez daha Rawson Marshall Thurber yapacak. Reynolds, Gadot ve Johnson da rollerine geri dönecek. Her üç oyuncu da DC ve Marvel evrenlerinde farklı süper kahramanlara hayat veriyor.

Red Notice Devam Filmleri Arka Arkaya Çekilecek

red notice devam filmleri

Reynolds, Marvel karakteri Deadpool ile müthiş bir sempati kazanırken, Gadot ise DC üyesi Wonder Woman ile popülaritesini artırmıştı. Aksiyon filmlerinin aranan yüzü Johnson ise yakında DC’nin Black Adam‘ı olarak karşımıza çıkacak. Uzun zamandır belenen film, 29 Temmuz’da vizyona girecek.

Kasım 2021’de yayınlanan Red Notice, ilk 28 günde 364 milyon saat izlenme elde etmiş ve Netflix tarihinin en çok seyredilen filmi olmuştu. Aksiyon dolu soygun filmi, 200 milyon dolarlık bütçesi ile platformun en pahalı projesi konumunda. Martin Scorsese’nin The Irishman’i ve Michael Bay imzalı 6 Underground ise sırasıyla 160 milyon dolar ve 150 milyon dolarlık bütçeleriyle Red Notice’ın arkasından geliyor.

Red Notice devam filmlerinin çıkış tarihleri henüz belli değil, ancak tahminlerimiz filmlerin 2024 ve 2025 yıllarında yayınlanacağı yönünde.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol