Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Red Dead Redemption Game Pass ve PlayStation Plus’a Geliyor!

Red Dead Redemption'ın bu yıl piyasaya çıkan sürümü, önümüzdeki günlerde Xbox Game Pass ve PlayStation Plus servislerine uğrayabilir.

Red Dead Redemption 2’nin PlayStation Plus Oyun Kataloğu’na geri dönüşünün ardından benzer bir adım serinin ilk oyunu için atılabilir. Yeni bir sızıntıya göre, Rockstar Games’in en büyük hitlerinden biri olan orijinal Red Dead Redemption, hem PS Plus hem de Microsoft’un abonelik servisi Xbox Game Pass’in yolunu tutabilir.

u/Timtendo12 adlı Reddit kullanıcısı, RDR’nin Xbox Game Pass ve PS Plus‘a gelebileceğini çünkü oyunun web sitesinde bu hizmetlerden bahseden gizli bir kod dizesi bulduğunu iddia ediyor. Oyunun web sitesindeki gizli dizede şöyle yazıyor: “Nintendo Switch, PS3, PS4 ve PS5 için PlayStation Plus Premium, Xbox 360 ve Xbox One ve Xbox Series X|S için Xbox Game Pass için kullanılabilir”

Red Dead Redemption İçin Game Pass İhtimali

red dead redemption game pass

Red Dead Redemption, ilk olarak 2010 yılında piyasaya sürüldü ve ardından 2023 yılında PlayStation 4 ve Nintendo Switch’e taşındı. Oyunu mevcut olduğu platformlardan satın alabileceğiniz gibi GTA+ aboneliği (yalnızca PS5 ve Xbox Series X|S’de) aracılığıyla hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Öte yandan iddia doğruysa, Xbox Game Pass ve PS Plus üyeliği olanlar serinin ilk oyununa ek ücret ödemeden erişebilecekler. Abonelik servislerine eklenecek olanın, son çıkan versiyon olması muhtemel. Remaster veya remake olmayan sürüm, 50 dolarlık fiyatı ile tepki çekmişti. Ülkemizde 1.249 liraya satılan oyun, Game of The Year Edition’dan bonus içerikler ve Undead Nightmare DLC’si ile birlikte geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.