Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2’nin PC Sürümü Hakkında Bilinen Tüm Detaylar!

Red Dead Redemption 2'nin bilgisayar sürümü hakkında bilinenleri paylaştık.

Mobil ve konsol oyunu olarak Ekim 2018’de lansmana çıkan Red Dead Redemption 2 günümüze kadar 12 milyondan fazla satış gerçekleştirdi. Yaklaşık 20 milyon oyuncu tarafından aktif olarak oynanan yapım şu sıralar bilgisayar platformu ile anılıyor.

Yayınlanmasından kısa bir süre sonra bilgisayar platformuna yönelik çeşitli sızıntılar ile gündeme gelen yapım resmi olarak herhangi bir duyuru almasa da bilgisayar platformuna geleceği yönünde ciddi iddialar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl Rockstar Games’in eski çalışanlarından bir tanesi LinkedIn profilinde oyunun PC sürümünü de listelemişti. Kısa bir süre sonra bu bilgi profilden kaldırılmıştı. İlk kıvılcım olarak internete sızan bu bilgi beraberinde görsel sızıntılar ile geldi.

Oyunun bilgisayar platformunda yarım yamalak olarak ifade edilen bir resim de internet dünyasında yerini almıştı. Yakın tarihe gelecek olursak 2019 yılına girmemiz ile de bazı ipuçları yada sızıntılar gündeme gelmeye başladı. Bunlardan sonuncusu geçtiğimiz hafta oyunun Social Club sayfasında yer alan site kodları arasında Red Dead Redemption 2 PC’nin bulunmasıydı.

Aynı gün PC Games N gibi bazı kaynaklarda PC sürümünün Nisan 2020’de yayınlanacağını ifade etmesiydi. Kodlar arasında yer alan “RDR_2_PC_Accomplishments” sızıntısı iddiaları güçlendirmeye devam ederken bilgisayar oyuncuları tarafından da meraklı bekleyiş sürüyor.

Henüz resmi kaynaklar tarafından Red Dead Redemption 2’nin bilgisayarlara gelip gelmeyeceği konusunda bir açıklama yapılmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol