Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.7

Kullanıcı


Red Dead Redemption 2’nin Kutulu Satışlarında Artış Var!

Red Dead Redemption 2 kutulu satışlarındaki satış rakamlarını artırmaya devam ediyor.

İlk iki günde 6.23 milyon adet kopya satışı gerçekleştiren Red Dead Redemption 2 kutulu satışları ile yeniden satış listelerinde zirveye oturdu.

Geçtiğimiz haftalarda bilgisayar platformuna yönelik sızıntılar ile gündeme gelen Red Dead Redemption 2, konsol platformunda milyonlarca kopya satmaya devam ederken geçtiğimiz haftanın satış listelerinde yine liderliği devraldı. Yayınlanmasından kısa süre sonra milyonlarca oyuncuya ulaşan yapım, daha sonra çok oyunculu modunu duyurmuş ve oyunculara sunmuştu. Oyuncuları vahşi batıya götüren yapım, geçen hafta da PC’ye yönelik bir sızıntı ile gündeme gelmişti. Bilgisayar platformuna gelip gelmeyeceği konusunda net bir bilginin yer almadığı oyun mobil platformda da 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor.

Geçtiğimiz hafta yüzde 19’luk kutulu satışını yüzde 26’ya çıkaran RDR2 satış listelerinde yine ilk sıradaki yerini aldı. FIFA 19’un yüzde 30’luk satışını bu hafta yüzde 45’e çıkaran EA listede ikinci sırada yer alıyor. Altchar tarafından yayınlanan satış listesinde üçüncü sırada hayatta kalma modu ile başarıyı yakalayan Call of Duty: Black Ops 4 yer alırken, dördüncü sırada ise sık sık güncelleme alan Battlefield V yer alıyor.

Listenin beşinci sırasında ise 7 Aralık’ta Nintendo Switch platformu için yayınlanan ve 1 milyon barajını aşan Super Smash Bros. Ultimate yer alıyor.

1 – Red Dead Redemption 2

2 – FIFA 19

3 – Call of Duty: Black Ops 4

4 – Battlefield V

5 – Super Smash Bros. Ultimate

6 – Spyro Reignited Trilogy

7 – Mario Kart 8: Deluxe

8 – Spider-Man

9 – Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

10 – Forza Horizon 4

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol