Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.7

Kullanıcı


Red Dead Redemption 2 Yeni Zelanda Satış Listelerinde Yine Lider!

Red Dead Redemption 2 yine satış listelerinde zirvede.

26 Ekim’den bu yana konsol ve mobil platformda oynanan Red Dead Redemption 2 yine satış listelerinde liderliği devraldı.

Bilgisayar platformu için aylar önce çeşitli sızıntılar ile gündeme gelen Red Dead Redemption 2 geniş içeriği ile 7’den 70’e herkesin beğenisini kazandı. Kısa zaman önce Online modunu da oyunculara sunan yapım Vahşi Batı’nın derinliklerinde en iyi silahşörleri karşı karşıya getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde İngiltere’nin en çok satan oyunlarının yer aldığı bir listeyi paylaşmıştı. VGChartz’ın haberi ile öğrendiğimiz İngiltere satış listelerinde FIFA 19 lider olurken RDR 2 ise ikinci sırada yer almıştı.

Dün yayınlanan Yeni Zelan’da satış listelerinde RDR 2 olması gereken yerde ilk sırada yer aldı. Yine VGChartz’ın yapmış olduğu haberle öğrendiğimiz listede RDR 2 kutulu satışta ilk sırada yer alıyor. Dijital satışlarda ise Call of Duty: Black Ops 4 yer alıyor.

Konsollar da yayınlanması ile milyonlarca adet kopya satan başarılı yapım, mobil paltformda ücretsiz olarak geniş kitlelere yayılmıştı.

Haftanın en çok satan oyunları:

1 – Red Dead Redemption 2

2 – Marvel’s Spider-Man

3 – Battlefield V

4 – Spyro Reignited Trilogy

5 – Fallout 76

Haftanın dijital olarak en çok satan oyunları:

1 – Call of Duty: Black Ops IIII

2 – Grand Theft Auto V

3 – Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

4 – Battlefield V

5 – The Sims 4

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol