Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2, 25 Milyon Adet Kopya Sattı!

Red Dead Redemption 2'nin güncel satış rakamları 25 milyon olarak duyuruldu.

26 Ekim 2018’de konsol ve mobil platformda lansmana çıkan Red Dead Redemption 2 bekleneni vermiş ve kısa sürede milyonlarca adet kopya satmıştı. Bugün oyunun güncel satış bilgilerine dair bazı detaylar gündeme geldi.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Red Dead Redemption 2 konsol platformunda ise ücretli olarak karşımıza çıkmıştı. Çok geçmeden oyunculara online bir sürümünü de sunan başarılı yapım geçtiğimiz yıl 12 milyon satış rakamlarını aştığını duyurmuştu. Western temalı bir aksiyon macera oyunu olan yapım güncel satış rakamları ile adeta dudak uçuklattı.

Red Dead serisinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkan Red Dead Redemption 2 son gelen bilgilere göre 25 milyon adet satmış. Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere Red Dead Redemption 2 dünya çapında 25 milyon adet kopya satışı gerçekleştirerek büyük bir başarı elde etmiş. Online moduna sık sık güncelleme getiren yapım yeni içerikleri ile de sık sık kitlesini artırmaya devam ediyor.

Bir buçuk yıl içerisinde 25 milyon oyuncuya ulaşarak beklentileri de aşan Red Dead Redemption 2, Rockstar’a para kazandırmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol