Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.7

Kullanıcı

Red Dead Online’a Mikro Ödemeler Geliyor!

Red Dead Online'da mikro ödemeler ile kozmetik ürünler satın alabileceğiz.

Şu sıralar piyasayı kasıp kavuran Red Dead Redemption 2 online moduna dair betayı geçtiğimiz günlerde açıkladı.

Red Dead Redemption 2’nin yayınlanmadan önce online modu hakkında çeşitli sızıntılar gün yüzüne gelmişti. Ardından Rockstar oyunun online bir modunun olacağını açıklamıştı. Dün yaptığımız haberde de oyunun online modunda 32 gerçek oyuncunun yer aldığını belirtmiştik. 26 Kasım’da betaya çıkan yapım sadece oyunu satın alan oyuncular tarafından oynanmaya devam ederken bugün de mikro ödemeler hakkında detaylar geldi. Daha önce oyun içerisinde mikro ödemelerin yer alacağını belirtmiştik. Beta sürecinde kullanılmayacak olan mikro ödemeler tam sürüm ile kullanılabilir olacak.

Oyuncular mikro ödemeler ile kamp malzemeleri, silah kozmetikleri ve oyun içerisinde harcayabilecekleri altın külçeleri satın alabilecekler. Mikro ödemeler ile oyuncular genellikle kozmetik ürünler satın alabilecekler. Oyun içerisinde mikro ödemeler ile üstün özellikler yada yeni yetenekler satın alınamazken oyuncular görünümlerine yönelik alımlar yapabilecekler. Oyuncular gerçek para ile Red Dead Online Store’da bulunan içerikleri satın alabilecek ve kullanabilecekler.

Mikro ödemelerle ilgili Rockstar henüz detaylı bilgi vermedi. Ancak ilerleyen günlerde daha fazla bilginin gelmesi bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>