Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Red Dead Online Yeni Yıl Güncellemesi Yayınlandı

Vahşi batıda bile Yeni Yıl şenlikleri başladı. Red Dead Online'a yeni güncelleme geldi.

Red Dead Online‘ın sürekli güncellenen günlük zorlukları var ancak bir süre için sadece şenlik olacak. Dünyanın dört bir yanındaki birçok ailenin yemek, içmek ve eğlenmek için bir araya geldiği bir gün olan yeni yıl eğlencesi Vahşi Batı’ya da geldi.

Red Dead Online, oyunculardan beş parça et, beş bitki ve beş taze ürün yemelerini isteyerek, batı kültürünün Noel kutlamasına bir gönderme yaptı. Ayrıca oyunda Yeni Yıl özelinde dağıtılacak birçok ücretsiz eşya da sizlerin olacak. Verilecek tüm ücretsiz hediyeleri aşağıda tarihleri ile birlikte bir araya getirdik.

Red Dead Online Yeni Yıl Hediyeleri – 2021

Red Dead Online

Red Dead Online Noel Etkinliği 2021 için ücretsiz ödülleri aşağıdaki gibi olacak:

 • 10 Çubuk Dinamit (28 Aralık – 5 Ocak)
 • 20 Ateşli Ok (28 Aralık – 5 Ocak)
 • Zayıflama Toniği (28 Aralık – 5 Ocak)
 • Tüm Eyaletlerde Ödül Kaldırma (28 Aralık – 5 Ocak)
 • Kış Tüfeği Montu (28 Aralık – 5 Ocak)

Ayrıca, Call to Arms için yeni haritalar eklendi. Eğer 5 Ocak’tan önce yerel postaneyi ziyaret ederseniz bu size, Colter, Rhodes, Hanging Dog Ranch ve Emerald Ranch’in kötü hava koşullarının örtüsü altında yer alan haydutların nerede olduklarıyla ilgili telgrafları verecek. Bu haydutların yanı sıra korkunç kurtlar, pumalar ve ayılarla da karşılaşacaksınız. Herhangi bir Holiday Call to Arms haritasından sağ çıkmak, sizi herhangi bir silahta yüzde 50 indirimle ödüllendirecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.